1 Ekim 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Yengeç burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 03.54 de Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün sosyal hayatımızı canlandırıcı enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla yada partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn arasında sert etkileşim ile motivasyonumuzda düşüş hissedebiliriz. Dolayısıyla gitmemiz gereken yönü belirlemeli, gerçekleştirmek istediğimiz görev ve sorumluluklarımızı daha fazla ciddiye almalıyız.

İş, aile ve özel yaşamınızla ilgili çözülmemiş sorunlarla karşılaşmamız da mümkün olabilir. Bu geçmişte yaşadığımız çekişmeler, içsel tepkiler, kırgınlıklar, eksik ve hatalı olduğumuz durumları gözden geçirmemiz için iyi bir fırsat olabilir. Bu sayede enerjimizi gereksiz yere harcadığımız etkenlerin farkına varabilir, bundan sonrası için daha fazla tedbirli olmaya çalışabiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Güneş atmışlığı ile duygusal hayatımızın canlanması ve romantizmin artması söz konusu olabilir. Güncel ve kişisel ilişki problemlerimiz varsa çözmek için değerlendirebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Jüpiter karesi etkili oluyor. İlişkiler ve finansal konularda stresli bir geçiştir. Sosyalleşme ve yeni insanlarla tanışma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dönem hayatınıza giren insanlarla ilişkileriniz sağlıklı ve uzun vadeli olmayacaktır. Bu yüzden sosyal mecralara ve yeni aşklara başlamamalı yâda ciddiye almamalısınız. Arzu ve isteklerinizi abartma eğilimiz partnerinizle aranızda stres ve sıkıntılara neden olabilir. Tatlı yiyeceklere, alkole ve zevk veren maddelere düşkünlük artabilir. Zevklerinize sınırlama koymalısınız. Moda, güzellik ve eğlence amaçlı harcamalarınızda kontrollü olmaya çalışın zira maddi zarara uğrayabilirsiniz.

Günün diğer gezegen hareketinde Merkür –Plüton karesi etkinleşiyor. Bir kaç gün motivasyon düşüklüğü ve huzursuz bir zihin yükleyecek. Saplantılı konular veya konuşmalar, fikir değişiklikler, İlgilendiğiniz olay konular ve kişiler size sıkıcı ve zor gelecektir. İş ve özel ilişkilerde güven ihanetleri ve bilgilerin kötüye kullanımına yol açabilecek olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki bazı rakipleriniz hata ve yanlışlıklarınızı bulmak açık yakalamak ve bir şekilde sizi tuzağa düşürme eğiliminde olabilirler. Gerekenden daha fazla enerji harcamamak adına planlı hareket etmelisiniz.

Ayrıca, hükümet yetkilileri, muhalefet arasında güç mücadeleleri, hukuksal alanlarda görevli, savcı, hâkim ve avukatları ilgilendiren olay ve kavramlar açığa çıkabilir. Ulaşımda, kalabalık yerlerde yada mekanlarda kriz yaratabilecek sözlü tacizler ve tartışmalardan uzak durmanız da faydalıdır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.