29.09.2021, 11:00

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

29 Eylül 2021 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunun evinde geçiriyor. Duygularımız, ev yaşantımız ve kişisel dünyanız ile şevkimizi ve sevincinizi artırıcı enerjilerle güne başlıyoruz Ailemiz, Otorite figürlerimiz, varsa çocuklarımızla İlişkilerimizde Huzur ve sükûnet ortamını gözetmek, güven ve rahatlıklarını sağlanma çabası içine girebiliriz. Onlar ile birlikte olmak ortak bir şeyler yapmak gayeti gösterebiliriz.

 Günün ilk yarısı Ay-Mars karesi etkili oluyor. Görevlerimizi, yükümlülüklerimizi yerine getirirken hırs  ve rekabetçi tavırlar sergileyebiliriz. Zira dikkatimizi hedeflerimize odaklamak zor olabilir. Rahatsız edici gecikmeler veya cesaret kırıcı bir an yaşamamız mümkün olabilir. Güven ve güç ile ilgili sıkıntılı durumlarda yaşayabiliriz. Dolayısıyla  Mevcut koşullar göz önüne alarak ılımlı ve sabırlı bir yaklaşım benimsemek en iyisidir.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs atmışlığı ile Bu geçiş ile kendimizi daha özgür, daha becerikli hissedecek, daha iyi ifade edeceğiz. Yeni şeyler denemek, yenilik yapmak için yeni yol arayışı içine girebiliriz. Beklenmedik haberler alabilir, sürpriz durumlarla karşılaşabiliriz. Bu geçişi hayatımızın amacına yönelik olmayan eski alışkanlıklarımızdan kurtulmak, hayatımızda değişim başlatmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Neptün arasında olumlu bağlantı etkinleşiyor. Güzellik, sanat ve hayal gücüne daha fazla ilgimizin artmasını sağlayacak bir geçiştir. Merhamet, uyum, şefkatli bir ruh halinde olabilir, başkalarına her zamankinden çok nezaketli davranabiliriz. Romantik ve soysal ortamlarda olmak, hayatın zevklerine dalmak isteyeceğiz.

Gergin ilişkilerimiz varsa bu enerjiden faydalanarak ilişkilerimizi yoluna koyabiliriz.

Merhametimiz ve İçtenliğimiz kendimizi hayır işlerin içinde bulmamızı sağlayabilir,

Başlarını yoğun iş yükünden kaldıramayan arkadaşlarımıza destek olmak, onları rahatlatmak adına vakit harcayabiliriz. 

Yaratıcılığımız ise oldukça akıcı olacak ve hayal gücümüzün tadını çıkarabiliriz.

 Ayrıca bu transit ile çok gerçekçi veya pratik olamayız, finansal işlerimizi bugünlük ertelemeye çalışmalıyız. Erteleyemeyecek durumdaysak çok dikkatli hareket etmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.