28.09.2021, 10:48

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

28 Eylül 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. İkizler burcun evinde ilerleyen Ay Merkür ile uyumlu bağlantı sağladıktan hemen sonra saat 07.19 da boşluğa giriyor ve saat 16.34 de kadar olan süre boyunca boşlukta kalıyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor.

Ay günün ikinci yarasınında bir bölümünü kapsayan bir süre boşlukta kalacağı zaman içinde yeni başlangıçlar, uzun vadeli girişimler ve önemli kararlar açısından uygun bir zaman değildir. Günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak, dosyalarımızı düzene sokmak, dolap, çekmecelerimizdeki işimize yaramayan fazlalıklardan kurtulmak için değerlendirebileceğimiz bir zamandır.

Ayrıca zamanımız varsa sevdiklerinizle bir araya gelebiliriz. İç gözlem yaparak hayatımızla ilgili planlar geliştirebiliriz. Mümkünse zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalar, yapabilir yada cami, türbe ve müze gibi yerleri ziyaret edebiliriz.

Ay saat 00.16.34 de Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Yengeçteki Ay duygusal hassasiyetimizi artırırken, kendimizi güvende hissetme ihtiyacı içinde olacağımız enerjileri ön plana çıkarıyor.

Yaklaşık iki buçuk gün boyunca evimiz ailemiz, vatanımız, bayrağımız, kadınlar ve çocuklar ile ilgili konular gündemimizde yer daha fazla yer alabilir.

Ne yaparsak yapalım, çok daha hisli olacağımızdan, yaratıcı bir proje yada üzerinde çalıştığımız şeye duygusal derinlik ve nüans ekleyebiliriz. 

Ayrıca, iki buçuk gün boyunca mide ve sindirim sistemi sorunları ortaya çıkabileceğinden, beslenmemize de dikkat etmekte fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.