27.09.2021, 11:54

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

27 Eylül 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay İkizler burcunun evinde ilerliyor. Gün boyunca temel açı gerçekleştirmeyecek olan Ay düşünce hızımızı artıyor ve bir anda birden fazla işe motive olma eğilimine girebiliriz.

Ay ikizler geçişleri içgüdüsel bir merak verir ama aynı zamanda huzursuzluk ve kararsızlıkta yaşatır. Gün boyunca Mektup ve e-postalar, ayak işleri, yazma, öğretim konuları, yapım bağlantıları ve kısa gezilerle ilgili işlerimizle daha fazla ilgilenmek zorunda kalabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, toplantılarımız ve kısa vadeli anlaşmalarımız açısından Ay İkizler burcu geçişlerinden faydalanabiliriz.

Ay ikizler burcu geçişlerinde kitaplar, gazeteler, dergiler ve kısa vadede okuyabileceğimiz şeyleri satın almak, kütüphaneleri ziyaret etmek, bilgi alış verişleri için uygun zamanlardır.

Kardeşlerimiz, ailemiz ve yakın çevremizle halledilmesi gereken meselelerimizi, varsa sorunlarımızı konuşarak, tartışarak tatlıya bağlayabiliriz. Zira Ay ikizler burcu transitleri daha fazla esneklik göstereceğimiz geçiştir.

Sağlık açısından omuzlarımıza, kollarımıza özen gösterip biraz esnetmek hafif egzersizler yapmamız gerekebilir. Açık hava yürüyüşleriyle de rahatlama sağlayabiliriz.

Sevgili dostlar bugün başlayan Merkür gerilemesini sizler için özel bir yorum yaparak değerlendirmeye çalıştım.

RETRO MERKÜR


27 Eylül Merkür gerilemeye başlıyor ve 19 Ekim'e kadar geri hareket edecek.
Merkür gerilemesi Terazi burcunun 25. ile 10. dereceleri arasındaki aralıkta olacak.

Retro Merkür'ün doğum haritanızda hangi evinizde hareket edeceğini ve hangi konuları yavaşlatacağını bulalım.

Doğum haritanızda Merkür şu anda hangi evde olduğunu biliyor musunuz?

1.evde ise, Kendini geliştirmede engeller olabilir, diyeti bırakmak isteyebilirsiniz, görünüşüne dikkat edemeyecek kadar tembelleşebilirsiniz. Eski faydasını gördüğünüz diyete dönebilirsiniz, gardırobumuzu düzenleyebilir, artık kullanmadığınız ve eski şeylerden kurtulabilirsiniz.

2 evde ise, Gelirlerde engeller olabilir, ödemeler ve para makbuzlarının geri dönüşlerini durabilir. Tüm büyük alımlardan vazgeçebilir, tasarruf modunu etkinleştirebilir, geçici ek gelir arayabilirsiniz.
 

3 evde ise, Eğitimde, belgelerin imzalanmasında, iletişimde engeller olabilir.

✅ Daha önce terk edilmiş olan eski öğrenime devam etmek mümkündür, eski tanıdıklarla karşılaşabilir, belgeleri ve işleri düzene koyabilirsiniz. Yabancı dil öğrenimine başlamak veya tekrarlamak da iyidir.
 

4 evde ise, Anne ile münakaşalar olabilir, akrabalarla çatışmalar olabilir, tadilat, gayrimenkul edinimi ile ilgili sorunlar olabilir. 19 Ekim'e kadar – Mülk edinimi ile ilgili işlemleri ertelemelisiniz.
Annenize, ailenize daha çok vakit ayırmalısınız. Evinizde daha önce başlamış olan onarımlarıyla uğraşlar verebilirisiniz.

 5.evde ise, Çocuklarla ve sevgililerle ilgili zorluklar ve yanlış anlamalar olabilir. Yaratıcılıkla uğraşıyorsanız ilham kaynağınız kaybolabilir.

Çocuklarınıza daha fazla özen göstermeli, eski hobilere veya bırakmış olduğunuz yaratıcılığınıza dönmelisiniz. Sevdiklerinizle konuşmalarınıza da dikkat etmelisiniz.

6.evde ise, Eski kronik hastalıklar tekrarlayabilir, evcil hayvanlarla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir ve iş rutininden sıkılabilirsiniz.

Faydasını gördüğünüz bir diyete girebilirsiniz. Kanıtlanmış prosedürlere geri dönebilir, masaj yaptırabilirsiniz. Ve kimsesiz hayvanlara bakmayı da ihmal etmemelisiniz.

7.evde ise,  Hem iş hem de romantik ortaklarla ilişkiler kötüleşebilir.
Konuşmalarınızda dikkatli olmalısınız zira sevdikleriniz ve iş ortaklarımızla münakaşalara yol açabilirsiniz. İletişimlerinizi artırabilir, isterseniz eski sevdikler veya arkadaşları arar, yazabilirsiniz.

8. evde ise, Krediler,borçlar, sevgililer konusunda zorluklar ortaya çıkabilir..Borç alıp-vermemelisiniz,Yatırım yapmamalısınız. Ezoterizm veya psikoloji kitapları okumalı veya öğrenmelisiniz.

9. evde ise, Eğitim sorunları, yasal sorunlar, yasal talepler uzun mesafeli seyahat ile ilgili sorunlar, ortaya çıkabilir. Yarım bıraktığınız bir yabancı dili tekrar öğrenmeye başlayabilirsiniz. Manevi yola girebilir, manevi uygulamalarla uğraşabilir, tarih okuyabilirsiniz.

10. evde ise, Patronla sorunlar, babayla yanlış anlaşılmalar, statü - itibar durumları ile ilgili sorunlar olabilir. Patronunuzla aranızı bozmamalı, babanızla kavga etmemelisiniz. iş yerinde çatışmalardan kaçınmalı, itibarınızı takip etmelisiniz.

11. evde ise, Arkadaşlarla olan tartışmalar ve grup çalışmalarında yanlış anlaşılmalar, Merkür retro döneminde heyecan yaratabilir. Astroloji çalışmalarına katılın, varsa bloğunuzu incelemeye ve düzenlemeye özen gösterin.

12. evde ise, Göç, ilişkiler, seyahatler ile ilgili sorunlar oluşabileceğinden bu dönem bu tür işlerinizi ertelemek daha iyidir. Manevi uygulamalar (dua, meditasyon veya yoga) yapın, doğada daha sık yalnızlık içinde vakit geçirmeye çalışın.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.