24.09.2021, 11:24

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

24 Eylül 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Boğa burcunun evinde ilerliyor. Güne kendimizi daha güzel daha rahat ve daha iyi hissedeceğimiz enerjiler veriyor.

Özel konuları çok kolay bir şekilde açıklığa kavuşturabilir, para ve kişisel işlerimiz hakkında bilinçli kararlar alabiliriz.

Gün genelinde kendimizi iyi ve mutlu hissettirecek şeylere çekilebiliriz. Maddesel değerlere önem verebiliriz. Güzel olma, güzel görünme ve yeme-içme isteğimiz artabilir. Kozmetik, kuaför, bakım gibi işlerimizde verim almak adına günün ilk yarısından faydalanabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde önemli iş ve girişimlerimizde istediğimiz etkiyi sağlamakta güçlük çekebiliriz. Otorite figürleriyle veya yaşantımızdaki meselelere aşırı muhafazakâr bir yaklaşımı olan insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla Gerginliklerden uzak durmalı, esnek ve barışçıl hareket etmeliyiz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs ile kavuşup Venüs ile karşıtlık açı içine giriyor. İkili ilişkiler ve ekonomik açıdan zorlanmalara neden olacak koşullar ortaya çıkabilir. Bütçenizi yeniden düzenlemek, risk almamak ve dürtüsel harcamalardan kaçınmanız gereken koşullar ortaya çıkabilir.

Romantik ilişkilerde dengesiz durumlar bir kısım ilişkilerin sarsılmasına neden olabilir.

Normal rutin yaşantıdan kaçma isteği duyabilirsiniz. Arkadaşlarınız, bağlantıda olduğunuz gruplarınız veya çalışma alanlarınızda zorluklar yaşamanıza neden olan koşullar ortaya çıkabilir. Gerek ilişkilerde gerek maddi konulardaki faaliyetleriniz arasında daha iyi bir denge kurmanın yollarını düşünmek daha mantıklıdır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@