21.09.2021, 12:53

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

BALIK BURCUNDA DOLUNAY

21 Eylül 2021 Salı günü Saat 02.55 de 28 derece Balık burcundaki Ay ve Başak burcundaki Güneş karşıtlığından Dolunay gerçekleşiyor.

Dolunaylar, planlarımızı ve arzularımızı yerine getirmeye veya sonuca götürmeye yardımcı olan zamanlardır. Balık-Başak; astrolojinin eşit parçalı zihinsel ve ruhsal disiplininde denge bulmayla ilişkili eksenidirBalık, şefkat ve maneviyatı kişileştiren, umut ve dünyadaki her şeye aidiyet duygusu getiren bir su burcudur.Dolunay horoskopunda Aslan burcu yükseliyor. Dolunay yöneticisi Neptün ise Ay ile yakın derecelerde. Ay ve Güneş karşıtlığı Plüton’dan olumlu katılım sağlıyor.

Dolunay yaklaşık iki hafta boyunca hayatımıza olumlu dönüşümler getiriyor. İçsel kişisel gücümüzü tanıma ve bakış açımızı derinleştirme fırsatı sağlıyor.Kişisel veya mesleki sorunlar artık daha kolay çözülebilir. Ayrıca, kariyerimizde olumlu değişiklikler yapma becerimizin bize itibar kazandıracağı ve özgüvenimizi artıracağı görevler üstlenebilir, imaj ve duygusal yenilikler de yapabiliriz. Dolunay enerjisini her hangi bir kötü alışkanlık veya bağımlılığınızı bırakmak için de kullanabilirsiniz sevgili dostlar. Dolunayın hayatınızın hangi alanlarını etkilediğine gelince Doğum Haritanızın 28 derecelik Balık noktasının hangi eve düştüğünü görmeniz yeterli olacaktır. İkizler, Başak, Yay ve Balıklar ise Dolunaydan daha fazla etkilenebilirler.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, hayatınıza daha derinlemesine bakmak ve sizi neyin mutlu ettiğini bulmaya çalışacağınız bir dönem. Dolayısıyla bedeninizi ve ruhunuzu yoran kavramları hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Gelecek hedeflerinizi belirleyecek, yaratıcı potansiyellerinizi geliştirebilir, yaşamınızda arzu ettiğiniz yöne gitmek için hızlı kararlar alabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Sosyal yaşamınız, aşk hayatınızda şansınızın arttığı bir dönem. Yeni yaratıcı fikirleriniz grup çalışmalarınız veya meslek yaşamınıza başarı getirebilir. İdeallerinize ve ilgi alanlarınıza yönelik yeni bir çevreye girebilirsiniz. Yeni bir işe, arkadaşlıklara yada yeni bir duygusal birlikteliğe başlayabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, kariyerinizde ilerleme sağlayabilir, Sosyal statünüzde değişim ve yenilikler yaşayabilirsiniz. İşe girme- değiştirme, tayin, terfi, evlilik veya emeklilik gibi sevindirici gelişmeler ile hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Bu dönem ilişkilerinizde kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, inançlarınızı, hayat felsefenizi genişletecek deneyimler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız haç görevi için yolculuğa çıkarken, bazılarınız akademik eğitim, iş, evlilik gibi gelişmeler ile yurt dışına taşınabilirsiniz. Bu dönem, tanıtım, reklâm ve hukuksal konularda başlatmış olduğunuz işleriniz sonuçlanabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar, sosyal hayatınızda ve finansal konularda yaratıcı, üretken ve aktif olacağınız bir dönem. Ortak gelirlerinizi güvence altına almak, geleceğe yatırım yapmak adına somut adımlar atabilirsiniz. Nafaka, miras sigorta veya çalıştığınız şirketten ekstra gelir elde edebilirsiniz. Gizemli bulduğunuz bir konuyu aydınlatabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Hayatımızı organize etmek ve yeni kararlar alacağınız bir dönem eşiniz, partneriniz yada yaşam ortağınıza duygusal ve ruhsal uyum içinde olacağınız Bekarlar yeni bir ilişkiye başlayabilir, evlenebilir yada ebeveyn olabilirsiniz. Kariyer hayatınızda ön plana çıkacağınız önemli bir fırsatı değerlendirebilirsiniz.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; ( 23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, iş, çalışma ve günlük hayatınızda kendinize ve çevrenize ilham verici olacağınız bir dönem. Dolayısıyla kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz yeni açılımlara adım atabilirsiniz.

İş arkadaşlarınız veya akrabalarınız ile ilgili olumlu gelişmeler sizi de sevindirebilir.

Sağlığınız için tedavi, diyet ve spora başlayabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, derin, tutkulu ve yoğun romantizm yaşayacağınız bir dönem. Bir yandan, sosyal hayatın tadını çıkartırken, diğer yandan sevdiklerinize fedakârlık yapmanız gereken koşullar oluşabilir. Zevklerinize aşırı düşkünlük göstereceğiniz bu dönem beklenmedik hamilelikler ve kontrolsüz harcamalardan uzak durmalısınız.

YAY VE YÜKSELEN YAY; ( 22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, İleriye dönük hedeflerinizi gerçekleştirmek için somut adımlar atabileceğiniz bir dönem. Aradığınız finanssal yardımı bulabilir yeni bir ev satın alabilirsiniz. İş yada evlilik gibi gelişmeler ile ailenizden ayrılabilirsiniz. Aile bireyleriniz ile kültürel bir tur, tatil yada her hangi bir malın satın alımı için yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; ( 22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, iletişim ve seyahatlerinizin artacağı bir dönem. Kardeşleriniz, yakın, akrabalarınız ve komşularınızla daha çok bağlantı kuracağınız koşullar oluşabilir. Eğitim yada iş hayatına atılarak yeni bir kimlik kazanabilirsiniz. Dolunay enerjisi ile çok daha keyifli sosyal ve romantizm dönemi geçirebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Mali planlarınızda istikrarlı gelişmeler, beklenmedik gelirler elde edebileceğiniz bir dönem. Geleceğinizi sağlama almak için bazı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre ev, araba alım-satımı veya yatırım yapabilirsiniz. Bu dönem fiziksel ve dünyevi zevklerle düşkünlüğünüz artabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için ideal bir dönem. Normal rutinlerinizin dışında yeni ve heyecan verici bir şeyler denemek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda hedeflerinize ulaşabileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz. Partnerinizden sürpriz teklifler, hediyeler alabilir, keyifli bir gezi yada tatil geçirebilirsiniz.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.