20.09.2021, 04:24

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

20 Eylül 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Balık burcunun evinde ilerliyor. Güne şefkat, merhamet ve yardımseverlik enerjileri veriyor. Gün genelinde kararsızlıklara ve duygusal dalgalanmalara açık olabiliriz. Dolayısıyla, zorunlu yerine getirmemiz gereken görevlerimiz ve sorumluluklarımız karşısında isteksizlik gösterebiliriz. Sevdiklerimizin, yakınlarımızın duygusal ihtiyaç ve beklentilerini ise çok daha kolay hissedip onlara yardım elimizi uzatabiliriz.

Yarın gerçekleşecek, Dolunay öncesi duygularımız çok hassas ve hatalara elverişli olabilir. Dolayısıyla dürtü ve tepkilerimizde kontrollü davranarak hatalara elvermemeye ve oldukça özenli hareket etmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün ile aynı noktada kavuşuyor. Duygusallığımız artıyor ve çok kolay da  incinebiliriz.

Bu geçiş genellikle evimizi, ailemizi veya kişisel ilişkilerimizi etkileyecek koşulları ortaya çıkarabilir. Ayrıca iş veya finans gibi yaşamınızın daha maddi yönlerini de içerebilir. Enerjimizi doğru yönlere kanalize etmeliyiz. 

Ayrıca, sindirim problemleri ve ilaç kullanımlarına da duyarlı olacağız. Yediğimiz besinlerin hijyen olmasına özen göstermeli, sağlığımızı tehlikeye sokmamalıyız.

Akşam saatlerine doğru Ay-Plüton Atmışlığı etkili oluyor. Özel iş ve Kariyer yolumuzun temellerini güvence altına almak için bu süreyi iyi kullanmaya çalışabiliriz. Yeteneklerimiz ve planlarımız ve pratik fikirlerimizi otorite figürleriyle paylaşarak onlardan destek isteyebiliriz.

Ayrıca parasal işlerimizle ilgilenmek, bütçemizle ilgili planlama yapmak için de bu geçişten faydalanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@