17.09.2021, 12:35

FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

17 Eylül 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay Kova burcunda ilerliyor. Gün genelinde ekip çalışmaları içinde yer almak, sosyalleşmek yaşantımıza renk ve hareket katacak şeylere daha çok eğilim gösterebiliriz.

Sabah erken saatlerde Ay, günün gezegen hareketindeki  Venüs-Satürn karesine etki ediyor. İlişkilere mesafe ve zorluklar getiriyor. Birkaç gün ilişkilerinizde uyum ve huzurunuzu kaçıracak tutumlarda bulunmamaya çalışın zira partnerinizle yada sevdiklerinizle aranızı düzeltmek için ekstra çaba içine girebilirsiniz.

Hoşgörü azlığı ve tembellik çokluğu görülebileceği gibi moral ve performansı da düşürecektir. İş ve çalışma ortamlarınızda keyfi izin alanlar sorumluluklardan kaçanlar kendi görevlerini başkasına yıkmaya çalışanlara birkaç gün tahammül etmek zorunda kalabilirsiniz.

Mali konularda anlaşma, sözleme gibi imzalık işlerinizi ve borç-alıp verme, kredi çekme gibi girişimlerinizi şimdilik ertelemek sizin açınızdan yararlı olacaktır. Zira uzun vadede kriz ve hayal kırıklıkları getirebilir.

Ayrıca geçmişteki gereksiz yapmış olduğunuz harcamanızı telafi etmek için kemer sıkma planına ihtiyaç duyabilirsiniz

Çıkmak zorunda kaldığınız yolculuklarınız ve eğitim alanlarında disiplin eksiliğinden kaynaklanan sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz ve işlerinizi planladığınız gibi yürütemeyebilirsiniz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Uranüs karesi ile etkili oluyor. Günlük rutinlerimizde ön görülemez aksamalar meydana gelebilir. Beklemediğimiz zorluklar, arkadaşlarımız, otorite veya sevdiklerimiz ile çatışmalara neden olabilecek koşullar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla kendimizi disipline etmek, sorumluluklarımızı aksatmamak ve başkalarının duygularına saygı göstererek çekişmeli durumlardan kendimizi frenleyebiliriz.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Güneş-Plüton trinesi etkinleşiyor. Yenilenme, başarı ve büyüme getiren bir geçiştir. Hedeflerinize ulaşmak, hayatınızda değişiklik yapmak için her zamankinden daha kararlı ve öz güvenli olabilirsiniz. İş, kariyer, aşk, finans gibi hayatınızın her alanında, zor olanı başarma istediğiniz ile strateji geliştirip amacınıza ulaşabilirsiniz. Etkili ve güçlü pozisyonda olan kişilerle olumlu, ilişkiler geliştirebilirsiniz. Bu sayesinde onların yardımlarını görebilirsiniz.

Bağımlı olduğunuz ve bırakmak istediğiniz her hangi bir alışkanlığınız ve yaşam enerjinizi tüketen, sizi aşağıya çeken  insanları değişim dönüşüm enerjisiyle geride bırakabilirsiniz. Bu sayede hayatınızı kolaylaştıracak ve onlara ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.