25 Haziran 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor ve gün boyu hiçbir gezegenle açı oluşturmuyor.

Bu durum özgürleşme arzumuzu ön plana çıkarıyor. Yeni ve geleneksel olmayan her şey ilgi odağımızda olabilir, toplumsal konulara hassasiyetimiz artabilir. Bilgi, iletişim ve teknoloji bağlantılı işlerimizi yapmak ve sorunlarımızı çözmek için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sosyal gruplar ve arkadaş çevremizle birlikteliğimizin artmasını sağlayacak ortak meseleler hızlanabilir. Gün boyunca herkesle bağlantı kurmak isteyeceğiz, farklı kültür ve etnik gruplarla ilgili farkındalığımızı artırabileceğimiz araştırmalara çekilebiliriz. Sıra dışı ve yeni olana kolay uyum sağlayabiliriz. Yeni fikirlerimizi ve projelerimizi değerlendirme fırsatı da bulabiliriz.

Sosyal çevremizle bütünleşmek, arkadaşlık ve entelektüel paylaşımlar içinde olmayı tercih edebiliriz. Ayrıca, toplumsal olaylar ve toplumu ilgilendiren konularda haklarımızı savunmak, sınırlandırmalarla mücadele etmek anlayışıyla özgür düşünceye hizmet eden ortamlarda aktif bir rol üstlenmeye çalışabiliriz.

Kova burcu beden, akıl ve ruhla ilişkilidir. Dolayısıyla Ay Kova burcunda seyrederken, şifa, akupunktur ya da refleksoloji gibi enerji çalışmaları yapmak için ideal bir zamandır. Bir planı kavramsallaştırmak, bir topluluk oluşturmak veya kurulan bir topluluğun etkinliğine katılmak, daha önceden yapılan bir sözleşmeyi feshetmek, sosyal medyadaki profillerimizi güncellemek adına da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sevgi, hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.