İKMİB'in hazırladığı ‘İhracatın Yıldızları Ödülleri 2021’ “İnşaat Plastikleri İhracatı Kategorisi”nde Europen Türkiye birincisi oldu.

Gözden kaçırmayın

Yeni dönemde yardımcı kaynaklar ders kitaplarıyla birlikte dağıtılacak Yeni dönemde yardımcı kaynaklar ders kitaplarıyla birlikte dağıtılacak

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin (İKMİB) hazırladığı ‘İhracatın Yıldızları Ödülleri 2021’ sahiplerini buldu. Europen “İnşaat Plastikleri İhracatı Kategorisi”nde Türkiye birincisi oldu.

europen-haber

Üye firmalarını ihracattaki başarılarından dolayı onurlandırmak ve teşvik etmek amacıyla İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından gerçekleştirilen İhracatın Yıldızları Ödülleri’nde Europen gerçekleştirdiği ihracat ile Türkiye birincisi olmaya hak kazandı. Ödül töreni İstanbul Raffles Otel’de gerçekleştirildi. Törene, İKMİB Başkanı Adil Pelister, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay  ve çok sayıda ihracatçı katıldı. Birincilik Ödülünü Europen Yönetim Kurulu Başkanı Nebi Hatipoğlu aldı.