Etkinlikte konuşan ev sahibi ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Bugün burada çok güzel bir birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Özellikle ailelerimizin bir arada ve paylaşım içinde olmasını çok önemsiyoruz. Hepimiz büyük bir aileyiz. Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz etkinlik aslında 5'incisi olacaktı. Ama o günleri de yine birlikte ve özveriyle, üretimin gücüyle atlattık. Yeniden herkese teşekkür ederiz. Burada bir şey daha söylemek istiyorum. Ekim ayının sonuna doğru Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurullarımızla ilgili seçimler olacak. O yüzden ailelerimizi ve gençlerimizi bu tip güzel organizasyonların içerisinde olmaya çağırıyorum. Hem kadın girişimcilere hem de genç girişimcilere sesleniyorum gelin Sanayi Odası’na bu kurullarımıza kayıtlarınızı yaptırın” dedi.

DAHA DA İYİ OLACAK

Etkinliğin açılışında konuşan ESO Meclis Başkanı Süha Özbay ise, “Geleneksel kahvaltı şenliğinde her sene daha da ileriye gidiyor, daha profesyonel hale geliyor. Önümüzdeki yıl daha da iyi olacağına inanıyorum. Katılımınız için sağ olun var olun” diye konuştu.

BİRLİK BERABERLİK TABLOSU

Açılışta konuşan Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli, bu sene üçüncüsü yapılan Eskişehir Sanayi Odası'nın aile şenliğinin çok harika bir görünüme sahip olduğunu belirterek, “Bu sene özellikle geçen seneye göre daha bir profesyonelce yapılmış. Bunun için de sayın başkanımızı kutluyorum. Evet yarın milyonlarca gençlerimiz okula başlayacak. Bugünden hepsine başarılar diliyorum. Cumhuriyetimizin yüzüncü yıl dönümü bu sene değişik etkinliklerimiz olacak. Bununla ilgili de çok gururluyum. Önümüzdeki günlerde duyuracağımız etkinliklerimize katılmaya davet ediyorum. Eksiklinizi Allah göstermesin. Birlik beraberlik olduğu zaman ne kadar güzel tablolar ortaya çıkıyor. Bunu da bugün görmüş olduk” dedi.