ORTAK ADAY ÇIKTI

Siyah Kırmızılı kulüpte Pazar günü gerçekleştirilecek Genel Kurul öncesinde hazırlıklar devam ediyor. 3 Belediye Başkanı ve şehrin önde gelen isimleri güçlü bir Eskişehirspor için de çalışmalarını sürdürüyor. Başkanlar geçtiğimiz günlerde de Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etmişti. En son Ticaret odasında yapan toplantıda Belediye başkanlarının ortak kararı ile mevcut 2. Başkan Ulaş Entok ortak aday olarak gösterildi.

LİSTE HAZIRLIKLARI

Belediye başkanları ve şehrin önde gelen isimlerinin ortak adayı ve görevi üstlenecek olan Ulaş Entok büyük bir sorumluluğun altına girecek. Belediye başkanlarının önereceği isimlerin yanı sıra Entok’un kendi ekibinin olduğu ve bu isimler ile bire bir görüşmeler yaparak güçlü bir yönetim için hazırlıkta olduğu öğrenildi.

ERTELENEBİLİR

26 Mayıs’ta yapılacak olan Eskişehirspor Genel Kurulunda yeterli çoğunluğun sağlanması beklenmiyor. 2 Haziran’da ikinci toplantıya ertelenmesi beklenen Genel Kurul’da ortak aday Ulaş Entok ise bu arayı değerlendirmek istiyor. 11-12 günlük süre içinde güçlü bir yönetim için hazırlıkların yapılması ve ikinci toplantıya tüm ekibin katılması bekleniyor.