El Birliğiyle Döndüreceğiz

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce “Eskişehirspor’umuzun geleceğini konuşmak üzere bugün şehrimizin değerli isimleri ve eski Kulüp Başkanlarımızla tekrar bir araya geldik. Ortak akıl ve el birliği ile Eskişehirspor’u güzel günlerine döndürmek için bir araya gelmeye devam edeceğiz. Tüm şehri bu kentin en değerli markalarından biri olan Eskişehirspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Akan sular durur

AK Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu “Eskişehirspor için gerçekleştirilen 2.istişare toplantısında başkanlık için herhangi bir isim önerim olmadı. Zaten Eskişehirspor için başkan kim olsun sorusunun bence bir önemi yok. Konumuz kaynak bulma ve kurumsallaşmadır. Gerisi teferruattır. Belediye Başkanlarımız kuracakları partisiz, partililer üstü yönetime gerekli her desteği sağlayacağımızın bilinmesi bizim için yeterlidir. Eskişehir ve Eskişehirspor konu olursa bizim için akan sular durur” dedi.

Umutlu ve kararlıyız

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç “Eskişehirspor’umuzun geleceğini konuşmak üzere Eskişehir Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde şehrimizin değerli isimleri ve eski kulüp başkanlarımızla bir araya geldik. Hepimiz Eskişehirspor’u eski güzel günlerine döndürmek için umutlu ve kararlıyız. Ortak akılla kulübümüzün önünü açmak için tüm şehri bu önemli, sürece destek vermeye davet ediyorum” dedi.