Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Mart Ayı Meclis Toplantısında Eskişehirspor hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Kazım Kurt: "10 yıl önce Fenerbahçe maçında protokol tribününde göğsünü gere gere oturanlar, Avrupa Ligindeki maçlara protokolde gidenler, uçaklara binenler artık bunların hayal olduğunu bilsinler. ‘Biz Eskişehirspor’u çok seviyoruz’ demekle olmuyor."

Es-Es gol sorununu yeni transferlerle çözüyor Es-Es gol sorununu yeni transferlerle çözüyor

Odunpazarı Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısında Eskişehirspor hakkında değerlendirmelerde bulunan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt şu açıklamaları yaptı; “Eskişehirspor, Eskişehir’in bir markasıdır. Eskişehirspor var olduğu sürece bizler politikacılar olarak ilgilenmek zorundayız. Eskişehirspor’a her ortamda destek olmaya çaba gösteriyoruz. Ancak Eskişehirspor, Eskişehir’in üvey evladı durumunda. İdarecilerimiz Eskişehirspor’a şaşı bakmaktadır. Eskişehirspor bir grubun, bir yöneticinin, bir kitlenin malı değil, Eskişehir kentinin bir markasıdır. Eskişehirspor’un etrafında birlik olma konusunda başarı sağlayamadık. Kim kabahatli ise, kendi kendine düşünsün. 10 yıl önce Fenerbahçe maçında protokol tribününde göğsünü gere gere oturanlar, Avrupa Ligindeki maçlara protokolde gidenler, uçaklara binenler artık bunların hayal olduğunu bilsinler. Bunun hayale dönmesinde de kendi yanlışlarının olduğunu bilsinler. ‘Biz Eskişehirspor’u çok seviyoruz’ demekle olmuyor. Eskişehirspor için herkes elini taşın altına koymalı.”