Büyük ilgi gösteriyorlar

Potada Eska Basketbol Kulübünde yoğun hazırlık var. Başarılı Ali İhsan Küçük ve uzman ekibi yönetiminde çalışan basketbolcular yeni sezonda büyük başarılar yakalamak istiyor. Boş vakitlerini spor yaparak geçirmeyi tercih eden çok sayıda basketbolcu büyük özveriyle çalışıyor. Tüm yaş gruplarında sporcuların antrenmanlara büyük ilgi gösterdiğini belirten Antrenör Baybars Kırmacı, sporcuların bu davranışının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. 

Yoğun tempo çalışıyorlar

Yoğun tempo altında basketbol okulu çalışmalarına devam ettiklerini belirten başarılı Antrenör Baybars Kırmacı temel eğitimlerin ardından aralarında minik maçlara başladıklarını söyledi. Basketbolcuların maç tecrübesini kazandırmaya alıştırdıklarını belirten başarılı antrenör, antrenmanların oldukça çekişmeli geçtiğinin altını çizdi. Basketbolcuların antrenmanlardaki hırslı mücadeleleri gözlerden kaçmadı. Eska Basketbol Kulübünde kış döneminde de çok sayıda sporcu katılım sağladı.  

Hedef basketbolu sevdirmek

Kulübün Başkanı ve aynı zamanda Antrenörlerinden olan Ali İhsan Küçük ise “Öncelikli hedefimiz, sporculara basketbolu sevdirmek ve onlara bu sporun teknik özelliklerini öğretmek. Eğitimlerimiz devam ediyor. Basketbolu seven herkesi çalışmalarımıza bekliyoruz.  En iyi eğitimi vermeye çalışıyoruz” dedi. Antrenör ekibinde şu isimler yer alıyor. Ali İhsan Küçük, Baybars Bakırcı, Melisa Nur Yıldırım, Sinem Özer, Emine Gül ve Deniz Turan.
 

Editör: Akif Fındık