24 sporcu yarıştı

Boyalı Dağı’nda yer alan 6,3 kilometre uzunluğundaki Radar yolunda üç çıkış üzerinden koşulan organizasyonda, 5 ayrı kategoride 24 sporcu mücadele etti. Kategori 1’de Atış Motorsport takımından Mehmet Gökseven birincilik kürsüsüne çıkarken, Kategori 2’de Atış Motorsport’tan Engin Apaydın birinciliğin sahibi oldu.

İlk sırada yer aldılar

Kategori 3’te Atış Motorsport’tan Murat Soyçopur birinciliğe ulaştı.  Kategori 4’te Gp Garage My Team’den Okan Tanrıverdi ilk sırada yer aldı. Kategori 5’te Gp Garage My Team’den Bahadır Sevinç günün en hızlı ismi oldu.

Çekişmeli geçti

‘Günün en iyi çıkışı’ ödülünü 03:47,72 ile Murat Soyçopur kazanırken, yarışın takımlar birincisi Atış Motorsport oldu. Kadınlar klasmanında ise; Kategori 1’de Yasemin Erikli Kategori 3’de Hande Erdoğan ve Kategori 4’te de Betül Gözde İlter birincilikleri paylaşan sporcular oldular.

Destek verenlere teşekkür

Eskişehir Otomobil Sporları İl Temsilcisi Nevzat Aslan Kütahya'da düzenlenen yarışlarda başarılı olan sporcuları kutlarken yarışlara destek verenlere de Frigyaspor olarak teşekkür etti.
 

Editör: Milli İrade