Henüz netlik kazanmadı

Geçen sezon takımda forma giyen ve henüz başka takımlarla anlaşmayan oyuncuların durumu da henüz netlik kazanmadı. Takımda kalan Sadullah Kabayel, Erdin Üzer, Beytullah Çamurlu, Sezer Akyüz, Fatih Çakır, Hasan Alp Altınoluk ve Hakan Aydemir bekleyişe geçti.

Ortakçı karar verecek

 Yeni sezonda da takımda kalmak isteyen oyuncular konusunda kararı Teknik Direktör Ergun Ortakçı verecek. Oyuncuların geçen sezonki performanslarını değerlendirecek tecrübeli teknik adam kalacak ve gidecek oyuncuları belirleyecek. Başkan Ulaş Entok, “Kadro yapılanmamızı teknik ekiple birlikte değerlendirerek karar vereceğiz” dedi. 

Çok oyuncu var

Başkan Erntok, “Henüz iç transferde gidecek ve kalacak oyuncuları belirlemedik. Dış transferde çok sayıda oyuncu alternatifimiz var. Yeni sezonda bizi hedefe taşıyacak, takıma katkı sağlayacak oyuncuları transfer etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.  

Hafta başı hızlanacak

Entok, “Hafta başından itibaren transfer çalışmalarımıza hız vereceğiz. Güzel ve kaliteli bir kadro oluşturacağız” diye konuştu. Öte yandan alt yapıdan da yetenekli görülen oyuncuların yeni sezonda A takım kadrosuna alınıp sezon başı kampına alınacağı öğrenildi.
 

Editör: Milli İrade