34 TRANSFER YAPILMIŞTI

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği amatör ligde transfer rekoru kıran Eskişehirspor sezon başında 25 devre arasında ise 9 transfer yaparak 34 transferle rekor kırmıştı. Büyük başarılar hedeflenen sezonda Eskişehirspor ne yazık ki yapılan transferlere rağmen başarıya ulaşamadı.

2 FUTBOLCU KALDI 

Sezonun son maçı olan Ankara TKİ karşılaşması ile Eskişehirspor’da kadroya katılan tüm transferler Amatör Ligde sözleşme olmaması nedeniyle takımdan ayrıldılar. Eskişehirspor’da Hasan Alp Altınoluk ve Arda Okumuş’un dışında futbolcu kalmadı.

GENEL KURUL VAR

Mevcut yönetimin de Karadeniz Ereğli Belediye karşılaşmasının ardından taraftarların verdiği tepkiler sonrasında Genel Kurul kararı almasının ardından yeni yönetim 26 Mayıs yada 2 Haziran’da belli olacak.

YÖNETİMİ BEKLİYORLAR

Eskişehirspor’dan ayrılan futbolcular da yapılacak olan Genel Kurulun sonucunu beklemeye başladı. Yeni sezonda da şampiyonluk hedefi ile yola çıkacak olan Eskişehirspor’da, Ulaş Entok ve yönetimiyle birlikte kurulacak yeni kadro öncesinde takımdan ayrılan futbolcularda beklemeye çekildiler.