KAN DEĞİŞİMİNE GİTTİK

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca değerlendirmede bulundu. Koca “Polatlı ve Gerede maçlarında yol kazası yaşamıştık. Camiada olumsuz bir hava oluşmuştu. Bu yüzden bir kan değişimine ihtiyacımız vardı. Takımın başına Levent hocamızı getirdik. Bunun da etkisini Çilimli Belediye maçında gördük.

eskişehirspor23-(2)

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Sahada mücadele eden, koşan ve çok isteyen bir takım arzumuz vardı. Bunu da Çilimli maçında yaşayarak gördük. Rakibimize pozisyon vermeden sahadan galibiyetle ayrıldık ve liderliğimizi sürdürdük. Ben ve ekibim sezon başından bu yana sadece şampiyonluğu düşünüyoruz. Bunun içinde gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz.

SIRADA ANKARA TKİ VAR

Şimdi önümüzde ilk yarının son karşılaşması olan Ankara TKİ karşılaşması var. Bu mücadelede bizim için çok önemli. Puan durumuna baktığımızda rakiplerimizden bir tanesi. Ama bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, içerde ve dışarda yanımızda olan büyük Eskişehirspor taraftarının desteği ile bu maçtan da alnımızın akıyla ayrılacağımıza inanıyorum.

GALİBİYETLE KAPATMAK İSTİYORUZ

Pazar günü sahamızda oynayacağımız maçta taraftarlarımızı davet ediyoruz. Bizim için önemli bir karşılaşma olacak. Bu maçı da kazasız atlatarak devre arasına galibiyetle girmeyi hedefliyoruz. Yolun sonunda da şampiyonluğa olan inancımız tam. Devre arasına girdiğimizde de hocamızla birlikte yapacağımız istişarelerin ardından takımda eksik bulduğumuz yerlere gereken önlemlerde alınacak.

KAZANMAK İSTİYORUZ

Ancak şuan önümüzde bir Ankara TKİ maçı var. Şuan için sadece bu maçı düşünüyoruz. Hocamıza ve oyuncularımıza olan inancımız tam. Pazar günü evimizde oynayacağımız maçı kazanarak taraftarlarımızı da sevindirmek istiyoruz” dedi.