İYİ Parti İl Başkanlığı’na atanan Emine Edizgil ve İl Yönetim Kurulu, Divan Kurulu ve İstişare Kurulu üyeleri düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.

Tanıtım toplantısında konuşan Edizgil, yönetimi oluştururken gençlere, kadınlara, liyakate ve istişareye hassasiyet gösterdiklerini söyledi. Tüm üyelerinin İYİ Parti’yi iktidara getirebilmek için var gücüyle çalışacağını aktaran Edizgil, ‘‘Siyasete atıldım ancak daha sonra bir süre mesleğim yüzünden uzak kalmak zorunda kaldım. Ancak Genel Başkanımız Meral Akşener’in tarla kongresinden bu yana yanındayım. Gizli destekçisi oldum. Odunpazarı Belediye Başkan adaylığı dönemimde bir sloganla çıktım. ‘Odunpazarı’na kadın eli değecek’ dedim. Basın da o dönem bana ‘O Kadın’ demişti. Şimdi o kadın Eskişehir’e ve tüm Türkiye’ye kadın eli değecek diyor. Türkiye gelecek ve umut arıyor. Bu umut ve gelecek iyi parti. Bizler çok çalışarak bunu başaracağız’’ ifadelerini kullandı.

Anadolu Üniversitesi uluslararası öğrencilerini yalnız bırakmıyor Anadolu Üniversitesi uluslararası öğrencilerini yalnız bırakmıyor

iyi-parti-2

Edizgil’in konuşmasının ardından İl Yönetim Kurulu, Divan Kurulu ve İstişare Kurulu üyeleri tek tek sahneye çağırılarak tanıtıldı. Tanıtımın ardından toplantı sona erdi.