11’inci ve 12’nci sınıf öğrencilerinin katılabileceği atölyeler için ön kayıtlar başladı. TYT Destek Atölyeleri için son başvuru tarihi 22 Ekim 2021 Cuma.

Odunpazarı Belediyesi, Temel Yeterlilik Sınavı’na (TYT) girecek öğrenciler için ‘TYT Destek Atölyeleri’ açıyor. 11’inci ve 12’nci sınıf öğrencilerinin katılabileceği atölyeler için ön kayıtlar başladı. Kontenjanla sınırlı olan TYT Destek Atölyeleri için son başvuru tarihi 22 Ekim 2021 Cuma.

Odunpazarı Belediyesi, Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi’nde ücretsiz TYT Destek Atölyeleri düzenliyor. 11’inci ve 12’nci sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilecek olan TYT Destek Atölyeleri için ön kayıtlar başladı. Prof. Dr. Ümran Tezcan Ün koordinatörlüğünde, Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ) Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin gerçekleştireceği atölye çalışmalarında; matematik, fizik, kimya, geometri ve biyoloji dersleri verilecek. 10 haftalık bir program dâhilinde hafta sonları yapılacak olan atölye çalışmalarına katılmak isteyen öğrenciler, 22 Ekim 2021 Cuma gününe kadar İstiklal Mahallesi Başarılı Sokak No:31 adresinde bulunan Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi’ne başvuru yapabilir.

Odunpazarı Belediyesi: "Görüntüler gerçeği yansıtmamaktadır" Odunpazarı Belediyesi: "Görüntüler gerçeği yansıtmamaktadır"

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle pandemi süreci tedbirleri kapsamında, atölye çalışmalarına sınırlı sayıda öğrenci kabul edilebilecek. Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’nde yapılacak olan TYT Destek Atölyeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar hafta içi 10:00-21:00 saatleri arasında 0 (222) 500 00 19 numaralı telefonu arayabilir.