Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminin Eskişehir özel galası vizyon tarihi olan 10 Aralık Cuma günü saat 19.30’da gerçekleştirilecek.

Seramik ustası sanatının dijitalleşme sürecini anlattı (VİDEO HABER) Seramik ustası sanatının dijitalleşme sürecini anlattı (VİDEO HABER)

Eskişehir’de bir ilki gerçekleştirerek vizyondaki popüler filmlerin Eskişehir galalarını gerçekleştiren Cinetime Sineması, Uğur Bayraktar’ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği, başrollerini Ufuk Bayraktar, Gizem Karaca ve Turgut Tunçalp’in paylaştığı Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminin galasını gerçekleştirecek.

Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminin Eskişehir özel galası vizyon tarihi olan 10 Aralık Cuma günü saat 19.30’da gerçekleştirilecek. Galaya filmin başrol oyuncusu olan Ufuk Bayraktar ve diğer başrol oyuncuları katılacak. 20.00 seansındaki sinema salonlarında sinemaseverlerle buluşacak olan oyuncular, sinemaseverlerin sorularını yanıtlayacaklar.

FİLM HAKKINDA
Dayı: Bir Adamın Hikâyesi, adil ve sevilen bir kabadayının hikâyesini odağına alıyor. Cesareti, merhameti ve adalet duygusu daha küçük yaştayken içine yerleşmiş olan ana karakter, köydeki haylazlıklarından bıkmış olan ailesi tarafından çalışması için İstanbul’da kahvehanecilik yapan köylüleri Seyfi’nin yanına gönderilir. Bununla birlikte kendisinin, olaylar silsilesiyle kabadayılar alemine girişi ve zirveye yükseliş hikayesi başlar.