TESİSLERDE BİR ARAYA GELDİLER

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye Futbol A Milli Takımı'nın Eskişehir'de oynadığı Ermenistan maçı ve öncesindeki kamp sürecini takip etmek üzere şehre gelmişti. TFF Başkanı Büyükekşi şehirde ise bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Ermenistan maçı için Eskişehir'e gelen Büyükekşi ve TFF heyeti Anadolu efsanesi Eskişehirspor’a da bir ziyaret gerçekleştirdi.

İSTİŞARE YAPILDI

Büyükekşi'nin Eskişehirspor ziyaretine, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri Yalçın Orhan, Mustafa Eröğüt, Cengiz Erdem ve M. Taha Güvendi ile Genel Sekreter Yardımcısı Eren Yeşilyurt da eşlik etti. Eskişehirspor Kulübü Başkanı Erkan Koca, yönetim kurulu üyeleri ve İdari Menajer Özgür Gedik ile yapılan görüşmelerde, Eskişehirspor'u yeniden ayağa kaldırmak için neler yapılması gerektiği detaylıca konuşuldu.

ALT YAPI OYUNCULARIYLA GÖRÜŞTÜ

Gerçekleşen toplantının ardından Başkan Büyükekşi'nin, takımın durumu, mevcut ve yapılmakta olan tesisler ile altyapı hakkında detaylı bilgi aldığı öğrenildi. Fikir alışverişinin ardından yeni yapılan tesisleri de yerinde inceleyen Büyükekşi, alt yapı ekipleriyle de toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

FORMA HEDİYE ETTİ

Ayrıca  TFF Başkanı Büyükekşi, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Erkan Koca'ya ve yönetim kurulu üyelerine nezaketleri için teşekkürlerini ileterek, bir araya geldikleri sıcak ve samimi ortam için minnettarlığını da belirtti. Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, profesyonel liglere hızla geri dönme adına Eskişehirspor'un sonuna kadar mücadele edeceğini söyleyerek sözlerine son verdi. Başkan Koca ayrıca hatıra koleksiyon forması hediye etti.

Editör: Seyfi Altındal