Gerçekleştirilen törene AK Parti İl Teşkilât Başkanı Atakan Tetik, AK Parti İl Sekreteri Sevda Şenoturan, AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Muhammed Ali Kaya ve partililer katıldı. AK Parti Teşkilat Başkanı Atakan Tetik, “İlçe başkanları noktasında değişim sürecine girmiş bulunuyoruz. İlçelerimizde devir teslimleri gerçekleştiriyoruz. Biz AK Parti olarak Odunpazarı’nı çok önemsiyoruz. Ümit başkanımıza bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bayrağı aldı hep bir adım ileri taşıdı” dedi.

‘BAYRAĞI DEVRETMENİN GURUNU YAŞIYORUM’

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı görevini devreden Ümit Sezer ise, “Almış olduğum bayrağı bugün Engin kardeşim devretmenin gururunu yaşıyorum. Bu görevlerin gelip geçici olduğunu, bu makamların kimseye kalmayacağını, şimdiye kadar kalmadığını, bundan sonra da kalmayacağını, önemli olan görev aldığınız sürede hoş bir seda bırakabilmek gerektiğini defalarca söylemiştim. Hep bu şuurla çalıştık” diye konuştu.

‘ODUNPAZARI HAK ETTİĞİ HİZMETİ ALMADI’

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı olan Engin Vural da açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bu bir dava meselesi ve bu dava bütün şahısların makamların üzerinde bir davadır. İnşallah bizim de halkımızın gönlüne girmek en öncelikli hareketimiz olacaktır. Odunpazarı’nı biliyorum, Odunpazarı’nda yaşıyorum. Odunpazarı enerjisi yüksek bir ilçemiz, ancak yıllardır Odunpazarı içimizde hep bir buruk kaldı, çünkü hak ettiği hizmeti alamadı. Bizler bu konuda elimizden geleni yapıp Odunpazarı’nda yaşayan bütün insanlarımızın hizmet hakkını savunacağız”

Editör: Onur Şentürk