Hazırlık kampını konuştular

Teknik Direktör Ergun Ortakçı ve yönetim kurulu yeni sezon hazırlık kampını belirledi.  Siyah kırmızılı takım Ağustos ayında topbaşı yapacak. Tecrübeli teknik adam Ergun Ortakcı, yeni sezonda işi sıkı tutmak istiyor. Birçok takım şampiyon yapan tecrübeli Teknik Direktör Eskişehirspor kampının Ağustos ayının başında başlayacağını yönetime iletti. 

Görüşme yaptılar

Bulunduğu takımlarda kamp dönemini erken başlattığı öğrenilen tecrübeli teknik adamın Eskişehirspor kampını da erken başlatacak. Siyah kırmızılı yönetim ile yapılan görüşmeler sonunda kampın Ağustos ayının başında başlayacağı kararlaştırıldı. Ancak kampın Ağustos ayı ortasında başlama ihtimali de bulunuyor.  

Yönetim bir araya geldi

Eskişehirspor yönetimi dün akşam saatlerinde tesislerde bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi. Gündemin birinci maddesi transfer oldu. Transferde nasıl bir yol izleneceği konuşuldu. Sonrasında Eskişehirspor’a gelir getirici kaynaklar konusunda görüş alış verişinde bulunuldu. Eskişehirspor yönetimi yeni sezon öncesinde yapılacak işleri de sıraladı.
 

Editör: Milli İrade