Eskişehirspor’da Başkan Mehmet Şimşek“ 1 forma 11 yürekli adam 1 otobüs bize yeter” şeklinde konuştu.

Altyapıdaki transfer yasağının kaldırılmasının ardından,161 sporcuyu bünyesine kazandıran Eskişehirspor’da Başkan Mehmet Şimşek“ 1 forma 11 yürekli adam 1 otobüs bize yeter” şeklinde konuştu.

Başkan Şimşek, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında“Sezon başı 17 tane transfer, devre arası 52 tane transfer, filiz lisans 65 tane, Kadın takımı,27 transfer.161 Futbolcuyu Eskişehirspor’umuza kazandırmışız. 1 forma 11 yürekli adam 1 otobüs bize yeter. Toprağa düşene kadar mücadele” açıklamasında bulundu.

 Gözler Tarsus’a çevrildi

Eskişehirspor, ligin 30.haftasında pazar günü sahasında oynayacağı Tarsus İdman Yurdu hazırlıklarına devam ediyor. Önceki gün U 19 takımıyla yaptığı özel maçta Eskişehirspor’da Teknik Direktör Suat Kaya oyuncularına Tarsus İdman Yurdu maçının taktiğini uygulattı. Hazırlık maçında ki performanstan memnun kalan Kaya, Tarsus’u gözüne kestirdi.

Gözden kaçırmayın

Kaptan'a veda Kaptan'a veda

Kampa girecek

Geçen hafta yurdumuzu etkileyen kötü hava koşulları nedeniyle liglerin 1 hafta ertelenmesi ile pazar günü sahasında oynayacağı Tarsus İdman Yurdu maçı çalışmalarına tam gaz devam eden Eskişehirspor, tesislerde yarın kampa girecek. Oyuncularından bu önemli maçta hata yapma lüksü kalmadığını hatırlatan Teknik Direktör Suat Kaya 3 puan için futbolcuları hırslandıracak.

Ekip mesaide

Eskişehirspor Sağlık Ekibi sportif sakatlıkları bulunan oyuncuları önemli maça yetiştirmek için yoğun mesai harcıyor. Hazırlık maçında da riske edilmeyen Berkay Tanır ve Muhammet Yahya Akbulut bugünde düz koşuyla antrenmanı tamamladı. Her iki oyuncunun da maç kadrosunda olması için çalışan sağlık ekibi, takımı maça tam kadro çıkarmak için ellerinde geleni yapıyor.

Biletler satışta

Eskişehirspor’un 20 Mart Pazar günü 14.00’te oynayacağı Tarsus İdman Yurdu maçının biletleri satışa çıktı.Biletler; Yediler Parkı ve Passo.com.tr adresinden temin edilebiliyor.Kulüpten yapılan açıklamada “Tarsus İdman Yurdu maçında; Kuzey ve Güney (kale arkası) tribünleri için bilet satışı yapılmayacaktır. Bu tribünlerde yıllık kombinesi olan taraftarımız, Doğu ya da Batı tribünlerinden maça giriş sağlayabileceklerdir” ifadelerine yer verildi.

Aidat uyarısı

Eskişehirspor Kulübünden Kongre Üyelerine aidat uyarısı yapıldı. Kulüp resmi internet sayfasından yaptığı paylaşımda “Değerli kongre üyelerimize 2022 yılı aidat ödemeleri için son tarihin 31 Mart olduğunu hatırlatır, ödemelerin havale yoluyla ya da kulüp binamıza gelerek yapılabileceğini belirtiriz” ifadelerine yer verildi. Ayrıca Kongre üyelik aidatı yıllık 240 TL’dir. 3 ( üç) dönem aidatını yatırmayan kongre üyesinin üyeliği düşüyor.