Valilik personelinin bayramlaşma töreni

Kurban Bayramı münasebetiyle Eskişehir Valiliği personeli bayramlaştı. Vali Özdemir Çakacak gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, Vali Yardımcılarının, birim müdürlerinin ve çalışanların bayramını kutladı.  

GÜNCEL 17.08.2018 - 17:15 17.08.2018 - 17:15

Eskişehir Valilik Salonu’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, Vali Yardımcıları Bekir Şahin Tütüncü, Ali Muhittin Varol, Aslan Avşarbey, İsmail Soykan, birim amirleri ve personel katıldı. Dargınlıkların ve kırgınlıkların bir kenara bırakılarak birlik ve beraberlik içerisinde olunmasına işaret eden Vali Çakacak, tüm personelle tek tek bayramlaştı. Kardeşlik ve dostluk bağlarının daha çok güçlenmesini, üzüntülerin yerini sevinçlerin almasını dileyen Vali Çakacak, yaptığı açıklamada, sevinmenin olduğu kadar sevindirmenin de önemli olduğu bayramların önemine dikkat çekti.

 

HUZUR DOLU BİR BAYRAM

 

Tüm personelin aileleri ile birlikte huzur dolu bir bayram geçirmesini temenni eden Vali Çakacak, “Bayramlar, her türlü insani ve ahlaki değerin yeniden yeşertildiği özel günlerdir. Aile ve toplum olmanın ayrıcalığını bizlere yaşatan bu günlerin kıymetini bilerek idrak etmek bizlerin daha çok mutlu olmasını sağlayacaktır. Milli ve dini ortak değerlerimizin canlandığı bir Kurban Bayramı’na daha milletçe ulaşmanın mutluluğunu ve coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz. Tüm personelimizin Kurban Bayramını kutluyor, aileleriyle birlikte huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.  

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@