Kaynak arayışına geçtiler

Eskişehirspor’da Başkan Ulaş Entok ve yönetimi öncelikli olarak Teknik Direktör sorununu çözdü. Kurban Bayramı öncesinde tecrübeli teknik adam Ergun Ortakcı ile anlaşma sağlandı. Yönetim sonrasında transferleri gerçekleştirebilmek adına kaynak arayışına geçti. Tecrübeli teknik adamdan transfer çalışmalarının başlaması adına bir haftalık süre istendi. 

Ortak isimler ön plana çıktı

Yönetim 100 futbolcudan oluşan bir transfer listesi oluşturdu. Teknik Direktör Ortakcı da 50 kişilik transfer listesini yönetime sundu. Ortakcı ile yönetim tesislerde bir araya gelerek transfer isimleri ve rotayı belirledi. Listede Ortakcı ve yönetimin belirlediği ortak isimler ön plana çıktı. Bunun yanında takıma faydalı olacaklar belirlendi. 

İmzalar atılmaya başlanacak

Eskişehirspor yönetimi belirlediği isimlerle ön görüşme yaptı. Oyuncuların birçoğu yeni sezonda Eskişehirspor formasını giymek istediklerini söyledi. Bazı oyuncularla yapılan ön görüşmelerde el sıkışıldı. Bugünden itibaren Eskişehirspor yönetimi transferde harekete geçecek. Ön görüşmede okey alınan futbolculara imzalar attırılmaya başlanacak.

25 oyuncu takıma kazandırılacak

Siyah Kırmızı kulüpte sıfırdan bir takım oluşturulacak. Ortalama 25 oyuncu takıma kazandırılacak. Bunun için gelecek sezon da düşünülerek imza attırılacak isimler ince elenip sık dokunuyor… Yönetim ve teknik heyet Eskişehirspor’u şampiyonluğa taşıyacak isimlere imza attıracak. Yeni sezon çalışmaları ise Ağustos başında start alacak. 
 

Editör: Milli İrade