50'ye yakın sporcu var

Semt takımlarımızdan Sultanderespor’da futbol yaz okulu çalışmaları başladı. Çalışmalara 100’e yakın minik katılıyor. Futbolda alt yapıya büyük önem veren kulüplerimizden olan Sultanderespor’da her yıl olduğu gibi bu yılda Yaz Spor Okullarını hizmete açtı. 

Yaz Okulu başladı

Semt takımlarımızdan Sultanderespor'da futbol yaz okulu çalışmaları başladı. Çalışmalara 50'ye yakın minik katılıyor. Futbolda alt yapıya büyük önem veren kulüplerimizden olan Sultanderespor'da her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz okulu açıldı. Üst yapıda olduğu gibi alt yapıya da yaz okulunda büyük önem verilecek. 

Minikler eğitim görüyor

Daha çok mahalledeki minik öğrencilerin yer aldığı yaz okulunda değişik yaş gruplarında minikler eğitim görüyor. İlk çalışmayı Sultanderede küçük sahada yapan Sultanderespor'da minikleri oldukça heyecanlıydı. Velilerde çocuklarını ilk antrenmanda yalnız bırakmadı. 

Kayıtlar devam ediyor

Sultanderespor Kulüp Başkanı Mesut Kara, "Semt takımı olarak bu yılda açtığımız yaz okuluna ilginin olması bizleri sevindirdi. Amacımız minik ve gençlere yaz okullarında spor yaptırıp Eskişehir ve Türk futboluna gençler kazındırmak. Kayıtlarımız devam ediyor. Futbolu seven minikleri bekliyoruz" dedi.

Futbol oynayarak eğlenecekler

Semt takımı olan Sultanderespor'da çalışmalar Antrenörler, İkrasu Satılmış ve Enver Turhan yönetiminde yapılacak. Yaz Okulunda önümüzdeki günlerde sporcu sayısının daha da artması bekleniyor. Sporcular yaz boyunca futbol oynayarak eğlenecekler. Yaz Spor Okulları sonunda tüm sporculara katılım belgeleri verilecek. 
 

Editör: Milli İrade