"Haksızlığa uğradım."

Siyah Kırmızılı takımın eski file bekçisi Melih Ağa suskunluğunu bozdu. Deneyimli eldivenin alacakları ödenmediği için serbest kaldığı belirtilmişti. Melih Ağa ise” haksızlığa uğradığını, takdiri size bırakıyorum” dedi.  

SPOR 11.08.2021 - 13:56 11.08.2021 - 13:56

Kadro dışı kaldım

2018 yılında Eskişehirspor’la anlaşan file bekçisi, geçen sezon (2020-2021 )Mustafa Akören’in başkan, Cengiz Seçsev’in ise teknik direktör olduğu dönemde A Takımdan uzak kalmıştı. 24 Şubat’ta 6-1 sona eren Samsunspor maçı sonrası Sportif Direktör Murat Daldık,  teknik kadronun bir karar aldığını ve artık alt yapı ile antrenmanlara çıkacağını Melih’e söyledi. Kadro dışı kalan Melih için 5-6-7-8- Nisan tarihlerinde A takımla antrenmanlarda yer almadığına dair rapor tutuldu. Sözleşmesi tek taraflı fesih edilen Melih Ağa durumun delilleriyle Avukatında olduğunu söyledi.

Fedakârlık ettim

Melih Ağa sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda “geldiğim ilk yıldan bu zamana kadar alığım toplam maaş bir elin parmaklarını geçmez, kulübün zor günlerinde çoğu alacağımdan vaz geçtim, geçtiğimiz sezonda sözleşmem bittiği halde imza atmadan antrenmanlara çıkan ilk futbolcu ben oldum. Bu güne kadar yaptığım fedakârlıkların karşılığı bu olması beni çok üzdü” açıklamasında bulundu.

Yeni yönetime mesaj

Bunda sonraki süreçte ne olacağını bilemiyorum diyen Melih Ağa yeni yönetim ve yeni teknik kadrodan umutlu olduğunu yeni sezonda da her türlü fedakârlığa hazırım es-es taraftarını çok özlediğini belitti.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@