Kamp öncesi hazırlıklar sürüyor

  Eskişehirspor, 2021-22 sezonu hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Cem Karaca ve ekibi yönetiminde Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde yapılan sabah antrenmanında oyuncuları ısınma hareketlerinin ardından dayanıklılık çalışması yaptı. Takımı günün ikinci antrenmanını akşam yaptığı antrenman ile devam etti.  

SPOR 10.08.2021 - 17:33 10.08.2021 - 17:33

Eskişehirspor Sportif direktörü Murat Daldık,  gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yeni sezon hazırlıklarının iyi bir şekilde devam ettiğini söyleyen Daldık, “İlk etap kampımızı tamamladık. 2. Etap kampı başladı. Bolu’da 3, Eskişehir’de ise 2 hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz” dedi

Eskişehirspor'un yeni sezon hazırlıklarında 2. Etap başladı
Eskişehirspor Sportif direktörü Murat Daldık, 29 Temmuz’da başlayan yeni sezon hazırlıklarında hafta sonu itibari ile birinci hazırlık dönemini tamamladıklarını ve 2. Etap çalışmalara başladıklarını söyledi. Daldık, “22 Ağustos da yapılacak Bolu kampına kadar alt yapıdaki tüm oyuncular sırasıyla A takımla birlikte çalışmalara katılacak” dedi. “Bolu kampı öncesi bu sayıyı 26 ya düşürecek ve yeni sezon kadromuz netlik kazanacak” diyen Daldık, “Tabi ki hocamızın takımda görmek istediği sözleşmesi biten bazı oyuncular var. Yönetim kurulumuz bu isimlerle görüyor. Dönme ihtimali olan oyuncular var. Bolu kampı öncesi takıma katılan eski oyuncularımız olabilir” ifadelerine yer verdi.
Teknik Direktör Cem Karaca’nın koşan, mücadele eden ve sahada savaşan bir takım kurmak istediğini söyleyen Daldık, “Ayrıca sezon öncesi Bolu kampında 3 hazırlık maçı oynanacak. Karaca hocamız kamp öncesi de 2 özel maç yapmayı planlıyor. Şuanda hazırlık maçı oynayacağımız takımlar netlik kazanmadı. Görüşmeler devam ediyor” dedi.   

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@