ES ES TARAFTARI ŞOV YAPACAK

Eskişehirspor Taraftarları Pazar günü oynanacak olan 1954 Kelkit Belediyespor karşılaşmasında gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. ETB Başkanı Murat Diri “Eskişehirspor’un gerçek sahibi kimmiş, sahipsiz olmadığını cümle aleme gösterelim. Pazar günü Kelkit maçına futbolcularımızı meşaleler eşliğinde stadyuma götüreceğiz” çağrısında bulundu.

ÖLÜM KALIM MAÇI

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri yaptığı açıklamada Pazar günü oynanacak Kelkit Belediye karşılaşması öncesinde taraftarlara çağrıda bulundu. Diri yaptığı açıklamada “Takımımız ligde çok kritik bir süreçte, ölüm kalım maçlarımızdan birine hafta sonu kendi sahamızda çıkıyoruz. Bundan sonra oynayacağımız her maç bir öncekinden daha değerli olacaktır. Bu zorlu süreçte takımımızın en büyük destekçisi yine taraftar olmak zorundadır.

CÜMLE ALEM GÖRSÜN

Çünkü tarihteki örnekleri bize göstermektedir ki Eskişehirspor’un geçirdiği tüm zorlu zamanlarda en çok üzülen taraftarlar olmakta, diğerler unsurlar ise tarihin tozlu raflarında yerlerini almaktadır. Allah korusun küme düşersek yine bizim kadar üzülen olmayacaktır. Gün safları sıklaştırma günüdür. Artık Eskişehirspor’un gerçek sahibi olan Eskişehirspor taraftarının gövde gösterisi yaparak, bu takımın sahipsiz olmadığını cümle aleme göstermesinin vakti gelmiş bulunmaktadır.

MEŞALELERLE GÖTÜRECEĞİZ

26 Mart Pazar 14:00'da kendi sahamızda oynayacağız. Bu maç öncesi takımımızı motive etmek adına Eskişehirspor tesislerinden konvoy ve meşaleler eşliğinde alıp Stadyuma götüreceğiz. Bu amaçla tüm taraftarlarımızı araçlarıyla birlikte Pazar günü saat 11:30’da Eskişehirspor tesislerimizin önündeki otoparkta toplanıp konvoy yapmaya bekliyoruz.Ayrıca konvoya katılmayacak taraftarımızın da takımımızın gidiş güzergahında yollarda meşalelerle bekleyerek stadyuma kadar kortej oluşturmalarını istiyoruz. Herkesin sorumluluk alması ve bu organizasyona destek olmasını diliyoruz. Meşaleni kap Pazar 11.30’da tesislere gel” açıklamasında bulundu.

Editör: Milli İrade