HERŞEY YOLUNDA

Eskişehirspor’da Genel Kurula sayılı günler kala şehirdeki ve yönetimdeki sessizlik camiada endişe yaratıyor. 6 Ocak’ta çoğunluğun sağlanıp sağlanmayacağı ise merak edilen bir başka konu olurken, Başkan Mehmet Şimşek ise “ “Panik yok şimdilik her şey yolunda. Yaşasın Eskişehirspor” paylaşımında bulundu.

6 OCAK’TA

Son 3 sezondur sportif anlamda başarılı olmayan ve küme düşe düşe profesyonel liglerin son sırasında yer alan Eskişehirspor’da yönetim gelen baskıların ardından aldığı Genel Kurul kararı ile kenara çekildi. Ancak işlerin yürümesi adına yine de çalışmalarını sürdüren mevcut yönetim çalışmalarına devam ediyor. Şimdi ise kafalara gelen ilk soru yaşanan bu sessizlikle birlikte 6 Ocak’ta yapılacak olan Genel Kurul’da çoğunluk sağlanacak mı?

8-9 DOSYA

Yönetim bir yandan genel kurula hazırlanırken, diğer yandan ise 7 dönemdir kapalı olan transfer tahtasını açmak için uğraşıyor. 8’e yakın futbolcu, antrenör ve kulüp ile yapılan görüşmeler sonucunda çoğunluğundan imza alan Eskişehirspor yönetimi, son 8-9 dosyanın da çözüme kavuşması için çalışıyor. En son Gekas ve Emre Güral’dan imza alan yönetim, Kıvanç Karakaş’ı ikna etmenin yollarını arıyor.