1 PUAN ALABİLDİK

Sezona büyük umutlarla giren ancak istediği hiçbir sonucu elde edemeyen Eskişehirspor, Cüneyt Biçer nezaretinde çıktığı ilk 5 karşılaşmada sadece 1 puan alabildi. Şimşekler Şile deplasmanında 1-1’lik sonuçla ayrılarak Cüneyt Biçer ile sadece 1 puan çıkarabildi.

9 PUAN TOPLADI

Teknik Direktör değişiminin ardından Eskişehirli teknik adam Emre Özbayer ile anlaşan Eskişehirspor ilk yarıda kalan 12 haftada 9 puan alabildi. Şimşekler toplam 10 puanla sezonun ilk yarısını son sırada kapattı. Emre Özbayer ile Es Es 2 galibiyet 3 beraberlik alabildi.

NE GÜZELDİ

Emre Özbayer ile ilk 2 maçından mağlubiyetle ayrılsa da peş peşe gelen Kelkit Belediyespor ile Yomraspor galibiyetleri ile yükselişe geçen Eskişehirspor’da sezon için büyük umutlar yeşermişti. Bu 2 galibiyet ile camiada büyük sevinç yaşanmıştı.

SON 8 HAFTADA 3 PUAN

Eskişehirspor bu galibiyetlerin ardından ilk yarının son 8 karşılaşmasında ise 5 mağlubiyet 3 beraberlik aldı. Düşüşe geçen Kırmızı Siyahlılar Ağrıspor ile iç sahada golsüz berabere kalırken, Çatalca deplasmanında 1-1, Elazığspor deplasmanında ise 2-2’lik skorlarla berabere ayrıldı.