Odunpazarı Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Müzesi’nde Ata’ya Saygı Fotoğraf Sergisi açacak.

Odunpazarı Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Müzesi’nde Ata’ya Saygı Fotoğraf Sergisi açacak. Sergide Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Müzesi Arşivi’nde bulunan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve  Cumhuriyet tarihi ile ilgili fotoğraflar yer alacak.

Gözden kaçırmayın

Geleneksel seramik yapımı sanatsever öğrencileri çamur ile buluşturdu Geleneksel seramik yapımı sanatsever öğrencileri çamur ile buluşturdu

ataya-saygı

Odunpazarı Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını bir dizi etkinlik ile kutlayacak. Konser ve sergilerin yapılacağı kutlamalar kapsamında Odunpazarı Tarihi Bölgede bulunan Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Müzesi’nde Ata’ya Saygı Fotoğraf Sergisi açılacak. Ata’ya Saygı Foto Makale Sergisi’nin açılışı 27 Ekim Çarşamba Günü saat 17.30’da yapılacak.

Tüm Eskişehirlilerin Ata’ya Saygı Fotoğraf Sergisi’nin açılışına davetli olduğunu söyleyen yetkililer, sergide Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet tarihiyle ilgili fotoğraf ile bilgilerin yer alacağını vurguladı.