Minikler futbol öğreniyor

Yaz Spor Okullarında futbola ilgi artıyor. Odunpazarıspor’da Yaz dönemi dolu dolu geçerken, minikler temel eğitimlere devam ediyor. Futbol branşında yeni yetenekleri bünyesine katmak için antrenman programı uygulanıyor. Antrenörler Gökhan Sarıkaya, Yücel Sakarya ve Ercan Karaduman bir yandan deneyimlerini aktarırken, diğer yandan da sporcularının gelişmelerine yardımcı oluyorlar.

Özveriyle çalışıyorlar

Özellikle futbola yeni başlayan miniklerin, yapılan antrenmanlarda heyecanlı oldukları gözlendi. Antrenörlerinin verdiği görevi en iyi şekilde yapmaya çalışan minikler, yaz dönemini en iyi şekilde değerlendirerek başarılı birer futbolcu olmayı hedefliyorlar. Sporcuları velileri de yalnız bırakmazken destek oluyorlar. Yaz süresince gerçekleşecek çalışmalarda sporcuların form seviyelerini üst seviyelere taşımaları bekleniyor. 

Yaz boyunca sürecek

Antrenör Gökhan Sarıkaya “Yaz Spor Okullarında çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Çalışmalara katılan sporculara futbolun temel ve teknik özelliklerini öğretmek için çaba sarf ediyoruz. Hedefimiz başarılı ve yetenekli sporcu sayısını artırmak. Şu ana kadar yapılan antrenmanlarda miniklerin çalışma performansından memnunuz” dedi. Yaz Futbol Okulu sonunda sporculara katılım belgeleri verilecek.
 

Editör: Milli İrade