LİDER TAMAMLADIK

Eskişehirspor Kulübü Başkanı katıldığı  Aydın Begiter 2023 yılı Sporun En İyileri ödül töreninde transfer hakkında konuştu. Sezonun ilk yarısını 29 puanla lider tamamladıklarını hatırlatan Başkan Koca, ikinci yarı ile birlikte şampiyonluk hedefine ulaşacaklarına inandığını belirtti. 

NOKTA TRANSFERLER YAPACAĞIZ

NET İSİMLER

Kartop’un raporunu beklediklerini söyleyen Koca  “Şuana kadar Uğurcan Semizoğlu ve Cihan Çimen ile anlaşma yaparak renklerimize kattık. Önümüzde günlerde de imzalarımız devam edecek. Amacımız bizi hedefimize götürecek  nokta transferler yapmak. Bunun içinde  bize katkı sağlayacak karakterli isimlerle görüşüyoruz.

HATA YAPMAK İSTEMİYORUZ

“Levent Hocamızın isteği üzerine 8 numara ve Kanat transferi yapacağız. Hocamız genç oyuncu istiyor. Çok Fazla Oyuncu var hata yapmak istemiyoruz. Özellikle orta saha konusunda hocamız genç oyuncu istiyor. Ekibimizle birlikte ince eleyip sık dokuyarak hata yapmadan transferlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

SENEYE ÖDÜLÜ BİZ ALACAĞIZ

Eskişehirspor’un  kurucu efsane başkalarından Aydın Begiter’e bu anlamlı tören için teşekkür eden Koca, “İnşallah  sezon sonunda şampiyon olduğumuz da bu ödülü Aydın  Başkanımızın elinden biz alacağız” dedi.