Eski Başkan Nebi Hatipoğlu çok değerli bir arsayı Es Es’e bağışlıyor.

İç saha kâbusu bitsin İç saha kâbusu bitsin

Yılmaz Hoca’dan rica ediyoruz, imara açılsın
Eskişehirspor Başkan Vekili Fatih Baturaygil, Eskişehirspor’un kurtuluş reçetesini açıklayan eski Başkan Nebi Hatipoğlu’nun Zincirlikuyu’da bulunan çok değerli bir arsayı Eskişehirspor’a bağışlayacağını söyledi. Baturaygil “Nebi Hatipoğlu çok kıymetli bir araziyi Eskişehirspor’a bağışlayacak. Bu proje ile kulübü kurtarız. Yılmaz Büyükerşen hocamıza rica ediyoruz. İmara açılması lazım” dedi.

Çok iyi bir proje
Eskişehirspor Başkanvekili Fatih Baturaygil eski başkanlardan Nebi Hatipoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederek “Nebi Hatipoğlu bize çok iyi bir proje sundu. Zincirlikuyu’da bulunan çok iyi konumda bir araziyi bize bağışlamaya hazır olduğunu söyledi.

Kulübü kurtarırız
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve diğer yetkilileri yardımcı olmaya çağırıyoruz. Nebi Hatipoğlu çok kıymetli bir araziyi Eskişehirspor’a bağışlayacak. Bu proje ile kulübü kurtarırız. Yılmaz Büyükerşen hocamıza rica ediyoruz. İmara açılması lazım.

Şirketleşelim
Altyapıya destek veriyor biliyoruz ama bu konu da çok önemli. Bu kadar borç varken şirketleşme işi sıkıntılı. Bu borcu kapatalım ve şirketleşelim. Çünkü bu kadar borcu olan bir kulübe kimse ortak olmaz” dedi.