Ramazan Özünal ve beraberindeki Eskişehirli muhtarlar, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Odunpazarı’nda fırınlar yakıldı Odunpazarı’nda fırınlar yakıldı

Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Başkanı Ramazan Özünal ve beraberindeki Eskişehirli muhtarlar, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Başkanı Ramazan Özünal, Huzur Mahalle Muhtarı Refik Özaydın, Akçağlan Mahalle Muhtarı Ali İrfan İbiş, Erenköy Mahalle Muhtarı Osman Çalış ve Şeker Mahalle Muhtarı Canan Arı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Eskişehir’i çok beğendiğini belirten Ramazan Özünal, “Eskişehir Büyükşehir Belediyesi muhtarlarımıza büyük önem veriyor. Yerel yönetimlerin muhtarlıklarla işbirliği yapması vatandaşlarımız için de çok önemli. Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Şube Müdürlüğümüz bizlere her zaman büyük destek veriyor ve bilgi paylaşıyor” dedi. Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyonu Başkanı Ramazan Özünal ziyaret sonrasında Başkan Büyükerşen’e Onur Belgesi takdim etti. Ziyaretçilerini makamında ağırlayan Başkan Büyükerşen, muhtarlar ile gerekli işbirliklerine devam edeceklerini belirterek, nazik ziyaretleri için federasyon başkanına ve muhtarlara teşekkür etti.