ONUR VE GURUR VERDİ

Başkan Erkan Koca yaptığı paylaşımda “Stadyum içi reklamları doğrultusunda şehrimizin büyük markalarından olan Kalabak Suyu markası ile Eskişehirspor’umuzun iş birliği bizlere onur ve gurur vermiştir. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla ESKİ Genel Müdürümüz Oğuzhan Özen beyefendiyi ziyaret ettik. Eskişehirspor hakkında istişarelerde bulunarak bu sezon ki sponsorluk anlaşmamızı konuştuk”

DESTEK VERDİLER

“Cumhuriyet Halk Parti Büyükşehir Belediye Başkanı(o zaman adaydı) Sayın Ayşe Ünlüce bizzat kendisi beni arayarak yönetim kurulu olarak yaptığınız mücadeleyi görüyoruz, bu mücadelenin farkındayız. Bu mücadelede bir parça bizimde payımız olsun amacıyla sponsorluk anlaşmasının en üst limiti olan 600 bin lira Eskişehirspor’a yolladı. Ben de teşekkürlerimi sunarak ve kulübümüze davet ederek kapattık”

TEŞEKKÜR EDERİM

“Yönetim kurulumuz döneminde gerek Kalabak Suyu sponsorluğunda alt yapıda ve kadın takımına deplasmanlara otobüs destekleri olan, Yılmaz Büyükerşen başkanımıza Büyükşehir Belediye Başkanımız Ayşe Ünlüce hanımefendiye ESKİ Genel Müdürümüz Oğuzhan Özen Beyefendiye teşekkür ederiz” paylaşımında bulundu…

Göksel DEMİRAL