FUTBOLCULARI İNANDIRMAYA ÇALIŞIYORUZ

Eskişehirspor’da takımın başına getirilen Teknik Direktör Yiğit Cumalı kalan son 4 haftayı değerlendirdi. Şampiyonluğa inançlarının devam ettiğini belirten Cumalı “Biz şampiyonluğa inanıyoruz. Futbolcuları da inandırmaya çalışıyoruz. Hepimiz inandığı takdirde hedefe ulaşacağız”

RAKİPLERE BAKMIYORUZ

Ligde kalan haftalarda rakipleri umursamayacaklarını ve kendi maçlarına bakacaklarını belirten teknik patron Yiğit Cumalı “Diğer takımların maçlarında neler yaptıkları önemli değil. Biz kendi maçlarımıza bakacağız. Herkes bu ligde puan kaybedebilir. Önemli olan bizim maçlarımızı kazanmamız”

4 FİNAL MAÇI VAR

4 final maçına çıkacaklarını söyleyen Cumalı “Önümüzde kalan 4 final karşılaşması var. İlk hedefimiz 4’te 4 yapmak. Biz kazandıkça rakiplerimizde panik yapacaktır. Polatlı maçı ile başlayıp kalan tüm maçlarımızı kazanmak için sahaya çıkacağız. Ligin sonunda da hedefe ulaşacağız”

TAHAMMÜLÜMÜZ KALMADI

Teknik Patron Yiğit Cumalı “Bizim ligde puan kaybetme kotamız doldu. Bu yüzden kalan tüm maçlarımızı kazanmak zorundayız. Biz Eskişehirspor olarak 4 maçta puan kaybetmeye tahammülümüz yok. Rakiplerimizi  puan kaybetmesini bekleyip, biz kalan tüm maçlarımızı kazanacağız”

TARAFTARLARIMIZLA BARIŞACAĞIZ

Taraftarlar barışacaklarını söyleyen Cumalı “Bizim en büyük gücümüz taraftarımız. Şuan ki tabloda taraftarlarımız küskün. Ancak biz öncelikle sahada alacağımız başarılı sonuçlarla taraftarlarımızla barışacağız. Onlarla birlikte zafere yürüyeceğiz. Her zaman olduğu gibi kalan 4 maçta da bizleri desteklemeye devam etsinler”.

BİZİM İÇİN BİR FIRSAT

Alt Yapıda U-19 takımından A Takımın başarına geçmesiyle alakalı konuşan Yiğit Cumalı “Bizi bu göreve layık görenlere teşekkür ediyorum. Hepimiz Eskişehirspor’un başarılı olmasını istiyoruz. Bu durum bizim içinde bir fırsat. İnşallah bize inananları mahcup etmeyerek kalan haftaları en iyi şekilde geçireceğiz. Ben şampiyonluğa inanıyorum” dedi…

Göksel DEMİRAL