Büyükşehir Belediyesi’nin kent genelindeki yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları hızla devam ediyor. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler son olarak Eskişehir’in ana arterlerinden biri olan Mustafa Kemal Atatürk Caddesi’nde asfalt yenileme çalışmalarını tamamladı.

Üniversite Caddesi, İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi, Kaplanlı Caddesi gibi caddelerde çalışmalarını sonlandıran Büyükşehir Belediyesi ekipleri, şehrin en büyük caddelerinden biri olan Mustafa Kemal Atatürk Caddesi’nde de freze çalışmalarının ardından sıcak asfalt serimini de tamamlayarak caddeyi baştan sona yeniledi. Asfalt çalışmalarının ardından Ulaştırma Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yol çizgi boyama çalışmalarını da gerçekleştiren ekipler, caddeyi modern bir görünüme kavuşturdu.

Gözden kaçırmayın

Türkiye’de enerji hizmetleri alanında en yüksek skora ulaşıldı Türkiye’de enerji hizmetleri alanında en yüksek skora ulaşıldı

 

EKİPLER GECE MESAİSİNDE

 

Büyükşehir Belediyesi olarak sorumlu oldukları cadde ve bulvarlarda çalışmaların devam edeceğini ifade eden yetkililer, 13-17 Ağustos tarihleri arasında Yunus Emre Caddesi’nde çalışmaların devam edeceğini belirttiler. Çalışmaların trafik yoğunluğunun daha az olduğu 23.00-06.00 saatleri arasında gerçekleştirileceğini ifade eden yetkililer, sürücülerden belirtilen saatlerde alternatif güzergahları kullanmalarını ve araçlarını cadde üzerine park etmemelerini rica etti.