Ligde kalan son 10 hafta da her maça final havasında çıkan Eskişehirspor, yarın sahasında son haftaların formda takımı 1954 Kelkit Belediyespor’u konuk ediyor. Son 2 haftada iyi bir ivme yakalayan Şimşekler taraftarları önünde de kötü gidişatı sonlandırmak ve iç sahada kazanmak istiyor. Zorlu karşılaşma yarın saat 14.00’da başlayacak.

8 gol eskilerden, 9 gol yenilerden 8 gol eskilerden, 9 gol yenilerden

İVME YAKALADIK

Ligde çıktığı son iki karşılaşmada topladığı 4 puanla iyi bir ivme yakalayan Eskişehirspor bu ivmeyi devam ettirmek istiyor. Ligde kalma adına rakipleri ile arasındaki puan farkını eritmek ve düşme potasından çıkmak isteyen Eskişehirspor, son iki haftada yakaladığı çıkışı yarın sahasında oynayacağı Kelkit maçıyla devam ettirmeyi arzuluyor.

ZOR MAÇ OLACAK

Eskişehirspor’un sahasında oynayacağı zorlu karşılaşma oldukça zorlu geçecek. Son haftaların formda takımı 1954 Kelkit Belediyespor’u ağırlayacak olan Şimşekler taraftar desteğini arkasına alarak bu maçtan kayıpsız ayrılmayı hedefliyor. Lig maratonunun boyunun kısalmaya başlamasıyla birlikte kalan haftalarda puan kaybına tahammül bulunmuyor.

KABUS BİTSİN

İç sahada oynadığı karşılaşmalarda bu sezon istediği sonuçları alamayan ve çıktığı 12 karşılaşmada sadece 1 kez kazanabilen Eskişehirspor bu kabusu da sonlandırmak istiyor. 1954 Kelkit Belediye maçıyla iç sahada ki kötü gidişatı da sonlandırmayı arzulayan Şimşeklerin zorlu mücadelesi yarın saat 14.00’da başlayacak.