TOPLANTI YAPTILAR

Eskişehirspor Bölgesel Amatör Lig 6.Grupta ligin ilk yarısını sahasında konuk ettiği Ankara TKİ maçı ile tamamladı. Kırmızı Siyahlılar bu karşılaşmadan berabere ayrıldı. Eskişehirspor maçın ardından ise 5 günlük tatile çıktı. Teknik Direktör Levent Kartop, Başkan Erkan Koca ve yönetimle bir araya geldi.

KADRO DEĞERLENDİRİLDİ

Eskişehirspor’da Teknik Direktör Levent Kartop kadro ile ilgili olarak yönetime bu hafta içerisinde rapor sunacak. Kadroda buluann ve forma şansı bulamayan oyuncuların ligdeki diğer temsilcilerimiz Demirspor ve Yunusemrespor’a verilmesi ve hangi futbolcuların takımdan gönderilmesi hakkında istişarelerde bulunulacak.

AYRILMAK İSTİYOR

Kırmızı Siyahlılarda geride kalan ilk yarıda fazla forma şansı bulamayan isimlerden birisi olan Doğukan Bülbül’ün takımdan ayrılmak istediği öğrenildi. Yönetiminde takımdan ayrılmak isteyen oyuncuya sıcak baktığı ve önünü açacağı öğrenildi. Doğukan Bülbül oynanan son maçta ise 25 dakika forma şansı buldu.

İLK AYRILAN ERKUT OLDU

Eskişehirspor’da yönetim tarafından büyük umutlarla kadroya katılan Erkut Şentürk takımdan ayrılan ilk isim oldu. Erkut Şentürk ilk yarıda oynanan Kdz.Ereğli karşılaşmasında sadece ilk 11’de sahaya çıkarak forma şansı bulmuştu. Es Es’te forma şansı bulamayan Erkut Şentürk oynanan Ankara TKİ karşılaşması öncesinden yönetim ile bir araya gelerek takımdan ayrıldı.