Efsane formasını seçiyor 

  Tribün kültürünün efsanesi şimdi takımının formasını seçiyor. Bu sezon takımın giyeceği 3. Formayı taraftarlar seçecek.  Eskişehirspor’un  TFF 2. Lig’de mücadele edeceği 2021-22 sezonu alternatif forması için oy kullanma anketi başladı.  

SPOR 10.08.2021 - 17:30 10.08.2021 - 17:30

Geçtiğimiz hafta TFF 2. Lig 2021-2022 sezonu hazırlıkları kapsamında hazırlıklarına devam eden Eskişehirspor,  MS Sports ile 3 seneliğine forma sponsorluğu sözleşmesi imzalamıştı.

Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek, MS Sports kurucuları Siegmar Tittjung ve Murat Semiz ile sportif direktör Murat Daldık’ın katıldığı imza töreninde yeni sezon formalar tanıtılmıştı.

Kulüp yönetiminden yapılan açıklamada federasyonun önümüzdeki sezon için açık renk ve koyu renk olmak üzere iki forma istediğini vurgularken;  MS Sports’un kulübümüzün talebi doğrultusunda bir forma daha hazırlayacağını da sözlerine eklemişti. HABER: ŞEREF BİRGEN

Kararı taraftar verecek

Firmanın tasarım çalışmalarını yürüttüğü üçüncü formanın kararını taraftar verecek. Firmanın internet sitesi üzerinden açılan anket sonucunda formanın alternatifler arasından seçim, taraftarların oylarıyla seçilecek. https://ms-sports.eu/eskisehirspor-shirt-voting/ adresinden oy verme işlemleri başladı, oylama 13 Ağustos Cuma 23.59’a kadar devam edecek. Kazanan forma daha sonra takıma özel üretilecek ve taraftar kitlesi için yeni oluşturulan çevrimiçi mağazaya yerleştirilecek, böylece her Eskişehirspor futbol taraftarı bu formayı ve sunulan diğer iki formayı sipariş edebilecek.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.