8 oyuncu imza attı

Transfer çalışmalarını sürdüren Eskişehirspor Ağustos ayı başına kadar kadroyu tamamlamayı planlıyor. Şu ana kadar kadrosuna Orhan Safa Barip, Yakup Ekinci, Rasim Mutlu, Soner Özdemir, Bahadır Bilen, Erdin Üzer, Hüseyin Tokmak ve son olarak Yakup Demirci’yi kadrosuna katan siyah kırmızılılar hız kesmeyecek.

Ortakcı raporu hazırladı

Başkan Ulaş Entok ve yönetim kurulu, Teknik Direktör Ergun Ortakcı’nın raporu doğrultusunda görüşmelere hız verdi. Birçok oyuncu ile temaslar hızlanırken, anlaşma sağlanan oyunculara imza attırılacak. Nizamettin Akgül ve Necati Önal ile prensip anlaşmasına varılırken, Bulancakspor’dan Murat Kara ve Anadolu Üniversitesinden Deniz Karadeniz’den cevap bekleniyor. 

İç transferde tek imza Erdin’den

Dış transferi kısa sürede tamamlamayı planlayan siyah kırmızılılarda daha sonra iç transfer çalışmalarına başlanacak. İç transferde ise şu ana kadar Erdin Üzer ile anlaşma sağlandı ve sözleşme imzalandı. Kulüp Başkanı Ulaş Entok, sezona daha güçlü girmek istediklerini, transfer çalışmalarının bu hedef doğrultusunda devam ettiğini söyledi. 
 

Editör: Milli İrade