İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil ve Eskişehir Milletvekili adayları İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in hafta sonu ATO Kongre Merkezi'nde 'İYİ Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Adayları Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

iyi-parti-ankarada-3

Toplantının açılış konuşmasını yapan Akşener, ‘‘Arkamızda milletimizin desteği, kalbimizde memleket sevgisiyle; sözümüzün arkasındayız. Eminim ki; Allah'ın izni ile 14 Mayıs'ta milletimizi bu ucube düzenden kurtaracağız. 15 Mayıs sabahında sökecek demokrasi şafağını hep birlikte karşılayacağız. Zengin, mutlu ve huzurlu Türkiye'ye hep birlikte kavuşacağız. Sözümüz söz; buradayız, hazırız. Kimse merak etmesin; 14 Mayıs'ta tarih yazacağız. Aziz milletim, medeniyet yolculuğu; insan içindir. Ama tarih boyunca, gerçekten insanı merkezine alan çok az medeniyet iddiası olmuştur.

iyi-parti-ankarada-2

İşte böyle bir iddianın mirasçılarıyız. Kopardığı üzümün parasını asmanın dalına asan, komşusu açken evinde rahat uyumayan, ülkesi için alyanslarını satan asil bir medeniyet yolunun yolcularıyız’’ ifadelerini kullandı. Toplantı sırasında TV100 televizyonu İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili adayı Nebi Hatipoğlu ile bir söyleşi yaptı. Ardından İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil ve Milletvekili adayları Nebi Hatipoğlu, Özlem Ayrancı, Melih Aydın, Bülent Öndeş, Hakan Kaymak ve Yağmur Gürsöğüt, Bilkent Otel’de Genel Başkan Akşener’in düzenlediği iftar programına katıldı.

iyi-parti-ankarada-5

Eskişehirli öğrencilerden TÜBİTAK Bölge Finalleri'nde 3 birincilik Eskişehirli öğrencilerden TÜBİTAK Bölge Finalleri'nde 3 birincilik