ibrahim-baş

MANTIKLI OLAN BUYDU

Eskişehirspor Teknik Direktörü İbrahim Baş “Bu bir hazırlık maçıydı. Biz 3 puan mücadelesi yapmayacağız. Dünkü halimizden bugün daha iyi olmamamız gerek dedim. Gençlerin durumlarını görmek için genç ağırlıklı kadro ile çıktı.  Rakibin birkaç ihtirasları oyunu gerdi. Maçın sonunu göremedik. Sezon öncesi birbirimizi sıkıntıya sokacak sorunlar olacak yerine maçı sonlandırdık. Bence mantıklısı buydu.

eskişehirspor-34

KURSAĞIMIZDA KALDI

Bizde sahayı kullanarak antrenman yaptık. Çok temiz maçın içinde temiz bir oyun vardı. Genel hatları ile çok temiz bir maç yaptık. Çok yoğun bir antrenman temposundan geliyoruz. Bu tempoda antrenmanlar bizi ileriye taşıyacak. Güzel bir hazırlık maçı olacaktı ancak kursağımızda kaldı.

KEYİFLİ HALE GETİRECEĞİZ

Diğer hazırlık maçlarımız var. Diğer maçlarla çocukları daha ileriye taşıyacağız. Güzel günler görünüyor. Bir hazırlık maçında hafta başı olmasına rağmen seyircinin bu kadar coşkulu desteklemesi bize ayrı bir parantez açtık.  Seyircisi mükemmel bir takımın teknik direktörüyüm. Oyuncularla birlikte seyircinin heyecanını iliklerimize kadar yaşayacağız. Bu yılı keyifli bir hale getireceğiz” dedi.