Büyükşehir Belediyesi Han ilçe merkezinde ESKİ tarafından altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda asfalt çaplama çalışmaları gerçekleştirdi.

Seyyid Battal Gazi Külliyesi'nin restorasyonu tamamlandı (VİDEO HABER) Seyyid Battal Gazi Külliyesi'nin restorasyonu tamamlandı (VİDEO HABER)

Kırsalda birçok mahallede yolların alt ve üstyapılarına başlayan Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri, 2019 yılında başlayıp mevsim şartları nedeniyle yarım kalan asfalt kaplama çalışmaları kapsamında Başara Caddesi ve Yıldıztepe Caddelerinde sıcak asfalt kaplama çalışmalarını tamamladı. Ekipler, Cumhuriyet Meydanı etrafında da bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi. Bu sayede Han ilçe merkezi modern bir görünüme kavuşmuş oldu. Çalışmaları yakından takip eden Erdal Şanlı, ESKİ Genel Müdürlüğüne yapmış olduğu altyapı çalışmaları ve Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan asfalt kaplama çalışmaları için Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e Hanlı hemşehrileri adına teşekkür etti. Gerçekleştirilen çalışmanın ardından ekiplere de teşekkür eden Şanlı, çalışanlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi.