Vatandaş Haberleri

vatandaş haberleri ve güncel vatandaş gelişmeleri, vatandaş ile ilgili tüm video, vatandaş fotoğrafları ve vatandaş haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Büyük Park içerisinde düzenleme yapılacak alanları incelerken burada vatandaşlardan gelen öneri ve talepleri dinledi.

ESKİŞEHİR

Odunpazarı Belediye Başkanı ve Adayı Kazım Kurt, Emek Mahallesi’nde bulunan Ertaş Caddesi’ni ve Erenköy Mahallesi’ni gezdi.

ESKİŞEHİR

Parti binasında gerçekleştirilen basın toplantısında İYİ Parti İl Başkanı Serdar Ulucan, İYİ Parti’nin kapanacağı yönünde haberleri eleştirdi. Diğer bir yandan...

ESKİŞEHİR

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Öğretmenler ve Taşköprü Caddesi esnafı ve vatandaşı ziyaret ederek dertlerini dinledi.

ESKİŞEHİR

Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Şarhöyük Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

SÖYLEŞİ

31 Mart Yerel Seçimleri’ne kısa bir süre kala Eskişehir Barosu Başkanı Mustafa Elagöz ile seçim güvenliği ile ilgili keyifli bir...

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Muttalip Mahallesi ve Emirler Mahallesi’nde bulunan kahvehaneleri ve esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

ESKİŞEHİR

Eskişehir’de polis ekiplerinin hırsızlık ve dolandırıcılık suçunu önlemeye yönelik çalışmaları neticesinde bin 123 kişi bilgilendirilirken, 542 adet broşür dağıtıldı.

ESKİŞEHİR

Eskişehir'de hafta sonu don hadisesi beklendiğinden meteoroloji yaşanabilecek olumsuzluklara karşı başta çiftçiler olmak üzere ilgilileri ve vatandaşları dikkatli olunması gerektiği...

ESKİŞEHİR

Hava sıcaklıkların yükselmesi ile birlikte Çarşamba Pazarı’nda (ÇARPA) özellikle kıyafet satılan bölümün yoğunluk yaşanıyor. Mağazalar göre ucuz olan giyim ürünlerine...

ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi’nin Dünya Yaşlılar Haftası dolayısıyla bakım merkezinde düzenlediği etkinlikte, yaşlı vatandaşlar keyifli bir gün geçirdi.

ESKİŞEHİR

Ramazan ayına sayılı günler kala esnafta ve halkta hazırlıklar başlarken, işletmeciler vatandaşı erken alışveriş yapmaları konusunda uyardı.